bugün

yaşamak için bağımlı olduğumuz maddelerden noksan kalmak,
parmaktaki yaranın bile bazen sebep olduğu ağrı.
yediğin kazıkları hatırladıkça artık kendi kendine yedirememek.
(bkz: işsiz olmak)
Yıllarca doğru olarak bildiğin şeylerin bir anda yanlış olduğunu öğrenmek.
* *
ne kadar embesil varsa mıknatısın demir tozunu çektiği gibi onları üzerinize çekmeniz. ya kendinizde bir sorun var ya da iyi niyetiniz feci suretle suistimar edilmekte.
ıslak saçla sokağa çıkmak. * *
bazen yok yere rahatsızlık veren olaylardır.misal, sapık bir işverene sahip olmak.
yetersiz bir yönetici.
istanbul trafiği.sadece başağrısı değil felç geçirtiyor.
para. dünya kadar sorunun sonu paraya gidiyo sonu oraya gitmeyen gibi görünen pek çok şeyde sonradan ona çarpıyo sokuyum böle düzene ben para para para. napolyon seninde aq.
(bkz: sevgili)
üniversite sınavı sonucunda istediği bölüme gidemeyip bir sene bekleme kararı alan insana çevresindekilerin yaptığı saçma sapan muameleler.
çok, gereksiz ve abartarak konuşan insanlar.
ve sırf kırmamak için nezaketen, bu tarz insanları büyük bir sabırla dinlemek zorunda kalmak.
ama onların gözünüzün içine baka baka saçma sapan muhabbetlerine zevkle, şevkle, istikrarlı bir şekilde devam etmeleri.

ayhh (bkz: bana bir haller oluyor)
(bkz: bebek ağlamaları)
pazarcı bağırtıları.
adapazarı-haydarpaşa treninde 2 saatlik yolculuk.
ay sonlarında ödenmeyi bekleyen faturalarla cepteki paranın ters orantılı olması.
dünyada olmuş ve halen olanlar.açlık,savaşlar,haksızlılar,bitmeyen yaralar.sizin başınıza gelmemiş olması değil önemli olan.önemli olan şu ki bunların şu dk hatta şu sn devam ediyor olması. işte şimdi de ben yazarken hatta şimdi siz okurken de.
(bkz: nihat doğan)
aşırı miktarda nargile, çay, sigara .
(bkz: beyin tümörü)
kadınlar. *
(bkz: borç)
(bkz: oksijen zehirlenmesi)
(bkz: yuksek irtifa hastaligi)
(bkz: kafa travması)
(bkz: psikosomatik agri)
(bkz: bad trip)

(bkz: bir şişe votkayı kafaya dikmek)
bir gün boyunca pes2010 oynamak. inanın ertesi gün gözlerden başlayan feci bir ağrı musallat oluyor.