bugün

nedense zorla bir ülkede iç savaş çıkarılmasına destek olan ve o ülkede iç savaş çıkaran teröristlere destek veren ve sonrada iç savaştan kaçan masum veya terörist suriyelileri güzel ülkemizin başına bela eden gerzeklerdir.

bu gerzekler alakasızca iç savaşta gariban halkımızın sırtından öso teröristlerini destekler.

burnumuzun dibinde suriye'nin cehennem olmasına izin verir, sonradan bu cehennemmden kaçan melek, zebani ülkemize dolar.

istanbul bugün suriyeliler ile dolmuş durumda, ne idüğü belirsiz kişler memleketimizde kaçak kaçak kol gezmekte, kimse de ne oluyor diye sormuyor.

böyle giderse yüz binlerce suriyeli ülkemizde yerleşik olarak kalacak. yok yere başa alınacak bela.

bunlara sebep olan gerzeklere sorsan masum siviller onlar günah değil mi diye soruyor, haklı günah. kolay değil bir bebeğin bombalar arasında yaşaması...

ama be hey şerefsiz öso teröristlerini bu ülkenin gariban bebesinin rızkından alarak palazlatıp savaş çıkarman günah değil mi, lan allahsız. elinizdeki kan günah değil mi ?

hepsinden öte bu ülkenin gariban vatandaşına günah değil mi ? ne olacak şimdi bunca suriyeli kaldı mı başımıza, ümmet geyiği var tabi birde...
ne diye aldık elin arabını ülkeye..
hüloğullarının gılıgilleridir.
Bu kadar dert etmeyin, tecavüz edin.
bu kadar dert etmeyin, getirene tecavüz edin. *
bence savaşı başlatan Esad ve askerleri. Adamlar camileri, fırınları bombaladı birde gelip diyorsunuz ki savaşı muhalifler başlattı. Adamlar canlarını kurtarmak için mallarından evlerinden vazgeçtiler. Böyle bir savaş bizim ülkemizde olsaydı sizde Suriye'ye kaçmaz mıydınız? Peki onlarda size "Ne diye aldık ki bunları ülkemize başımıza dert oldular" deseler sizin hoşunuza gider mi? Adamlar sokaklarda yatıyorlar ben bir Hataylı olarak hepsini görüyorum adamlar sokakta peçete satarak ailelerine ekmek götürmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Peki sen hiç düşündün mü "Ya bir gün bende bu hale düşersem" deyip onlara yardım ettin mi? Etmedin değil mi? Hatta onları gördüğün zaman onlara küfür bile ettin değil mi? Yazık.