bugün

majezik içilebilir.
tavsiye almayın, aslında bu da bir tavsiye .
Sakaklarina masaj yap.
uyuyun ya da rahatlatan bitki çaylarından için. en olmadı sevişin. ama herhangi biriyle değil, sevgilinizle.
saçlarınızı yolmak güzel bi çözüm olabilir.
(bkz: dolorex)
ağrı kesici almamak bugün hocamızın hastasının başına gelen akut böbrek yetmezliği'ni gördükten sonra siksen bir daha ağrı kesici içmem.
kronik baş ağrısı çeken birisi olarak verebileceğim en iyi tavsiye, ışık olmayan bir ortamda birkaç saat uyumaktır. aynı zamanda alışveriş merkezlerinde uzun süre bulunmak da manyetik alan nedeniyle baş ağrısına neden olur. yoğun ışıklı yerlerden uzak durmak gerekir.
aspirin.
dişi ağrıyana çektirmesini kafası ağrıyana kestirmesini her daim tavsiye ederiz.
(bkz: kestirmek)
spor yapmak. 1 ay boyunca süren baş ağrım spor yapıp ter attıkça geçti.
bi anda 2 litre suyu ic bir seyin kalmaz.
dolorex içip karanlık bir odada uyumak.
hangisi sorusunun cevabına göre değişen tavsiyelerdir.
kola, çekirdek tüketimini azaltsınlar. he bir de gün içinde fazla müzik dinlemesinler o da baş ağrısı yapar.
(bkz: basiagrimazdövsenaglamaz)
ayakları soğuk suda dayanılamayacak kadar yıkamak.
minoset, vermidon tablet, majezik gibi haplar önerilir. bir kaç saat istihirat etmeleri önerilir.
Elin baş parmak ve işaret parmağı arasındaki yumuşak kısmına diğer elin parmaklarıyla yayarak basınç uygulanması yoluyla dindirilebilinir.
Bunun yanı sıra burnun bir deliğinin kapatılıp diğeriyle 5 dk lık nefes alınması egzersizi ile baş ağrısı giderilebiliyordu ve bu yöntemin çok eski çağlarda kullanılan etkin bir yöntem olduğu haberini görmüştüm bir kaynaktan ama sağ mı sol mu hatırlayamadım şimdi. iyisi mi siz sırayla bir deliğini kapayıp diğeriyle nefes almak suretiyle 5'er dk'dan oluşan nefes egzersizlerini deneyin. Hem diğer deliğin kapanması da zihnin açılmasına yarıyordu zaten.
Not: Ben bi taşla iki kuş vuracam diye ikisini birden kapamaya çalışmayınız. Olacaklardan dolayı mesuliyet kabul edilmez.
http://video.uludagsozluk...9Filere-tavsiyeler-80499/
omega3 kapsülleri baş ağrısını dindirir. * *
civan perçemi , aslan pençesi, melisa ve Gümüşdüğme kaynatılıp içildiğinde tüm ağrılara bire bir gelir.
Başağrısı konusunda uzman olanlardan, bu yolda yürüyenlere tavsiyelerdir. Öncelikle beyin hücrelerinde eksilmiş olan oksijeni almak için temiz havaya çıkmak gerek. Sonra 2 adet makyaj pamuğunu kolonyalayacak üzerlerine karabiber koyacak ve birbiri üzerine kapatarak şakaklara ve alına koyacak bir tülbentle başının etrafından tutturacaksın. Pamuklar toplamda 3 çift olacak. Migrenim var, deniyorum bazen ve epey rahatlatıyor. Başağrısı zordur ancak çeken bilirrrr.
sevişin geçer.
bas agrin siddetlenmeden ic o agri kesiciyi.