bugün

Bıkmadınızmı insanları birbiriyle kıyaslamaktan diye artık isyan ettiren cümle! Sizene arkadaşım her koyun kendi bacağından asılır, bırakın herkesin namusu-inanışı kendine kalsın.
Başörtüsünü savunan biri olarak sonuna kadar desteklediğim ifade. islam başı kapatmaktan ibaret değil. Başı kapatmak islamın emirlerinden sadece bir tanesi. Namaz, oruç, hac, zekatın da dışında birsürü emri var islamın. Sen başını kapatıp orospuluktan kaşarlıktan kaçınmıyorsan sadece başını kapatmışsındır. Ancak iffetini koruyan ibadetlerini yerine getiren başı açık bir bayan sadece başını açmanın günahından mesul olur. Ki Allah belki onu da affeder. En doğrusunu Allah bilir tabikide.
Kaldı ki iffet kavramı sadece kadına ait bir kavram değildir islam indinde. iffet namus bunlar hem hatun kişisinin hem de erkek kişisinin dikkat etmesi gereken kavramlardır.
Şimdi çıkıp dinsizler "bekaret namus bacak arasında değil beyinde" demesinler. illa beyinlerine de tecavüz ettirmesinler.
iffet' i bir metrekareye sığdırabilen toplum,
Sadece bir metrekare içinde sıkışıp orada yaşamaya mahkum bir toplum dur.
Olamaz mı? Ben açık olup gerçekten namuslu olanıda gördüm, kapalı olup kucaktan inmeyenide.
Kapali olup her bok yiyeni de goruyoruz. Giymis altina tayt. Her yeri ortada. Ama kafa kapali. Bi de kafanin ustune bi kafa daha konmus gibi sal yapanlar. O ne lan ?
kurandan hareket ederek başını kapayan kızın yapmayacağı harekettir, ben erkek halimle hiç bir kızı kucağıma almıyor isem, hakkıyla müslüman olanların kucağa çıkma potansiyeli elbette daha azdır.

nur 31- bakarsanız görürsünüz, bakmadan kapananların, bilmeden kapananların bir açıktan farkı yoktur efendim, bunu anlayın.

bir tarafa aptalca bok atmaya lüzum yok dedirten başlık.
Bence de başı kapalılar genelde bakire oldukları için doğru önerme.
güncel Önemli Başlıklar