bugün

Yıllardır özgürlük laiklik adı altında türbanlı bacılarımizi dışlayan sözde özgürlükçü günahkâr laik azınlığın türbanlılardan özür dilemek zorunda olmasıdır.

Yıllardır orasını burasını rahatça erkeklere sergilemek için baş kapamayı geri kafalı lanse eden pislik insanları seviyorum ama yine de özür dilesinler onlara bunu yapmaya hakları yok hepimiz insanız nihayetinde..
görsel
(bkz: virgülün önemi)

tnm:anlaşılamamış başlık.
kadın üzerinden siyaset yapanlar dilemeli. kadınların kadınlarla sıkıntısı yok ki.
Türbansız bir erkek olarak inan hiç ayrım yapmadım. Sevişirken türbanlı ya da türbansız diye bir ayrımım olmadı. Onların da benim türbansız bir erkek olmamla ilgili problemleri olmadı.
Niyeymiş özür mözür yok. Onlar bize kaşar diyip daracık kotla baş örtenler değil mi ? Biz enazında başı açıp kıçımızı kapattık onlar gibi kafayı örtüp kıçı açmadık mutluyuz.
Yahu ne kadar da aptalca şeyler konuşan insancıklar var aramızda. Yok türbanlı başı açıktan özür dilesin. Yok başı açık ondan özür dilesin. Şunu yapsın bunu yapsın. Niye yapsın arkadaşım. Ortada Bi şey yokken ne diye özür dilesin.
Türbanlı, açık, alevi,Sünni, Kürt,Türk diye diye milleti birbirine düşürdünüz. Yazık günah be. inanmıyor olabilirsiniz. Ama bu size dine ileri geri salak salak söz söylemenize izin vermez. Kadının her şeyine karışıyorsunuz, bari saçını, saçındaki örtüyü rahat bırakın. Terbiyesiz seviyesizler!!
Cümle kurmaktan aciz şahısların kestiği ahkâma bak. Başı açık türbanlıymış!!
emin ol annen baban da insanlıktan özür dilemeli.