bugün

git iran da yaşa arabistan da yaşa burası laik bir ülke.
Tabi lan ne gerek var ki? Mini etek giyene bile gerek kalmadı kodumun ülkesinde.

Modanın tekstil emperyalizminin köpeği olmuş yürüyen marka dar kesim et hariç her şeyin belli olduğu ama saçın telinin gözükmediği kadınlar varken.

Ne gerek var ki azmak için açık kadın görmenize? Aylık saç makyaj krem giyim kuşam masrafı asgari ücreti geçen tesettürlü(!)ler varken.

Hey yavrum hey. Çıkmayın dışarıya açık kadınlar. 40 liralık pantolon 15 liralık bluzunuzla adam yerine konmazsınız.

Salın meydanı münafıklara. Salına salına gezinsinler.
Bu tür ekstremistlerin, islam'ın ve müslümanların adını karalamasına inanan var mı hala dedirten.
(bkz: tamam)
katılıyorum ve arttırıyorum; başı açık erkeklerin de sokağa çıkması yasaklansın.
burası islam ülkesi değil. laiklik olan bir yerde dini açıdan zorlama yapılamaz.

yallah islam ülkesi olduğu sanılan ama aslında en dinsiz ülke olan arabistana!
ama erkeklerin cübbe ve takke zorunluluğu yok değil mi istedikleri gibi gezebilirler?
saçına azıyorsan elindeki tüyü görünce de azarsın. arabistan gibi tek gözü açık kalır size kalsa. sonra da göz rengine azarsınız.
laiklerin de sonu geldi çok şükür .

gücüne rağmen firavun bile kazık çakamadı bu dünyaya laikler mi çakacaktı yoksa .

kıyamam ya onlara ben .