bugün

insanın neyin kafasını yaşadığını merak ettiren eylemdir. Evet.
düşünme çabasına girmenizde iyi.biz daha o kısma geçebildiğinize emin değildik gelişme var tebrikler.

düşünmeyin zaten iki gün sonra kapan bilmem ne kızın burnundan getiriyorsunuz gidin kapalı kız bulun. emin olun açık kızlarda size bayılmıyor.
Başı açık olupta pırlanta gibi hanım kızların olduğu varsayacak olursak, oldukça saçma ve mantıksız gelen önerme.

Örtünmek, örtülü olabilmek elbette güzel bir durum, lâkin önemli olan o örtüyü taşıyıp hakkını verebilmek..

Etrafımız sahte müslümanlarla çevrili..

Kusura bakma yazar kardeş ama, sen hasta mısın?

Öyle başı açık hanım kızlar tanıyorum ki; pırlanta..

Ne varsa sinsilik, ya da başka şeyler birilerinde var.

Neyse kısa kesiyorum.
Açık kızlar sana bayılıyor dimi benim garip şakirtim.
Başı açık kız götü-başı açık kızdır. Midesizler evlensin.
Nasıl bir genişliktir merak konusudur. Evet.
Olağan normal bi durumdur. Bunu sorgulayacak insan 5vakit namazli oruçlu hatta gorucu usulü 3kez gorusup evlenecek bi insan olsa hadi tamam dersin de doğru durust namaz bile kılmayan insanın bunu sorgulaması kadar saçma bisey yoktur. Ayrıca ne kapalilar gordu bu gözler sevgilisiyle öpüşen. Siz insan mi vicdanlı mi merhametli mi ona bakın. Başa örtü takmayla dindar olunmuyor maalesef.
Gayet mantıklıdır. Başı açık bayanların kendine ait iyi bir kişilikeri var.
Değişik bir mantıktır. Evet.
Allah mesut etsindir.
Herkesin bildigi hayati ozgurce, yani kafasina gore.. yani ister gotunu ister basini acabilecegi sekilde yasayabilmesinin normal oldugunu tanitlayan boş bir mevzu.
Garip bir durumdur. Düşünülmez. Evet.
insan nasıl düşünebilir gerçekten hayret ediyor oysa çarşaflı olması lazım ciddi düşünmek için. hem havaya atınca paraşüt etkisi de yapar.
Ahahbavs yeryüzündeki 2 milyar çift insan şu an şook nasıl ciddi bir ilişki yaşadık biz diye kafayı yiyorlar.
T: milyarda kaç sıfır olduğunu bile bilemiyecek bir tipin entrysi.
görsel
namus kavramı örtüyle ilgili bir kavram değil. kalp ve beyinle ilgili bir kavram.
Ana baba baskısı ile dinci yetişen yazar beyanı. Peçeli kadınla ciddi düşünen Yallah kabile riyada tahrana.
Her an tetikte olmayı gerektirir. Bir an bile olsun ipleri elinizden bırakmamalısınız.
başı açık ya da kapalı. yani ikiye mi ayrılıyor ya da kaça. bununla ciddi düşünülür, şu gezip tozmalık, öbürü bir kerelik böyle mi sınıflandırıyorsunuz kızları. ciddi düşünmediğiniz hiç bir kızı hayatınıza almayın. onlar sizin eğlencelik oyuncaklarınız değil. yarın kızlarınız olunca aklınıza gelir yaptıklarınız. sebepsiz sinirlendim.

not; kendimi çok hesap sorar buldum.
çok yanlıştır.

onun yerine türbanlı öğretmen düşünülmelidir.

(bkz: öğrencisi ile ilişkiye giren türbanlı öğretmen)

bu arada, sanki başı açık kızlar bu tipsiz, bön ve de hödük yobazlara bayılıyorlar da, "ciddi" (!) düşünmeleri eksik kalmış yobazların! komiksiniz...

(bkz: genç yobazların varoluş sebebi abazanlıktır)