bugün

mümkün mertebe hayatı HAKKINDA ki kararları kendi başına veremeyen evlattır.

bu tip kişiler kapalı annesi olan kişiler ile pek arkadaş olmazlar.

gavur ellerinden gelen ve yine gavur icadı olan malzemeleri evlerine ve ceplerine alıp hava atarlar.

bunlar için tek amaç şu fani alemde seks heyecanı, futbol ya da makyaj malzemesidir.

hiç islamın güzelliği ve temizliği ile ilgilenmezler.

evlat dediğin uyarıcı olur. öyle ver yiyem serde yatam tarzı evlatlık nereye kadar?

analar ve babalar evlatları üzerinde hakkı olan insanlar olduğu gibi evlatlarında onlar üstünde hakları vardır.

saygı; annem deyip yapmadıkları doğrulara bile bile göz yummak değildir.
12 kadınla evlenen adamın dinine inanan evlattan evla olan evlattır. evet tam 12 kadın.
Adam gibi evlattir.
Evlatların en hayırlısıdır.
anneye de dincilik, mezhepçilik, ırkçılık, cinsiyetçilik mi yapacak insan?
o annedir, ne olursa olsun en büyük saygıyı hak eder.
(bkz: ananı da al git) o zaman o. ç.
Polemik olusturmak için açılmış başlık düşünüp enerjinizi boşa harcamayın.
din olmadan ahlak olmaz mantığı ile yazılmış nefret söylemi.

olur da yazarlığım onaylanırsa, bu başlığı açan şahsiyete sarcasmın kelime anlamını sonuna kadar öğreticeğime and içerim.
birgün yolda başı açık annemle konuşuyoruz, dedim 'bak aney saçının teli görünüyor, kapat şu başını, elin adamının şehveti azar başımı belaya sokma benim'. yanımızdan o sırada bembeyaz sakalı dizlerine inen zıt tarikatının şeyhi ile torunu geçiyor. kız durdu söyle bir süzdü bizi, sen dedi 'çok hayırlı bir evlada benziyorsun, kendin gibi hayırlı evlatların olur inşallah'. 'hayırlı bir kısmet bulunca olur inşallah' dedim bende. o an kızın gözleri parladı 'gel bakayım sen şu kuytuya amıma bir dil at'. anneme hadi dedim sen eve git bak saat 5 oldu, kadın kısmısı bu saatte sokakta gezmez zaten başın açık, neyse yolladım eve. kıza sordum 'bir dil kaç sevap pointe eşit, nihayetinde ulu bir insanın ultra kapalı bir torunusun'. dedi 'takma kafana ahirette hallederiz'. bu arada dedesi de geldi açtı şalvarını bunun ağzına veriyor. meğerse hatun torunu değil 5. karısıymış. birinci o gün ölünce bunu almış, cenazeden dönerken parkta threesome yapacak biri denkgelir diye umuduyla yolu uzatmışlar. neyse ben dilliyorum, karı blowjob yapıyor falan işimizi hallettik. dede çıkardı kartını verdi, bizde daha ne karılar var tarikate mutlaka beklerim diyerek adam önde kız 2 adım arkada ayrıldılar olay mahallinden.
başı açık yada kapalı olsun,

başı götü ayrı oynamıyorsa sorun yok.
Oruspu çocuklarına dert olmuş evlattır.
Annesinin etegi dizustunde diye nefsi kabaran evlattan hayirlidir.
öz anasına hallenen sansardan (bkz: yobazların analarından tahrik olması) daha hayırlı evlattır.
evlat olmanin gerektirdigi gibi davranan kisidir. anne kutsaldir. aksini iddia eden olursa o kullandiklari klavyeyi gotlerine sokarim.
bastıramadığı çüküne sahip çıkamayan, her bulduğu deliği -anasının ki bile olsa- doldurması gerektiğini sanandan çok daha normal bir evlattır.
normaldir.
başında bir şey olsa da olmasa da annedir, kutsaldır.
annesine köpek muamelesi yapmayan, yaptırmayan evlattır.

başı kapalı kadın köpek yerine konulan, dünyayla ilişkisi kesik, cehalet içinde bırakılmış, sıfır sosyal hayatı olan, en çok şiddete maruz kalan zavallı kadınlardır. sesleri çıkmaz çünkü konuşmaya bile hakları yoktur. bir yobaz tarafından hayatı cehenneme çevirilmiştir. sen anası türbanlı yobaz dostum, arabistan çöllerinde yaşıyor gibi karıyı burun deliğine kadar kapat hatta dünyadan izole bir yere götür ki kimse görmesin, sikmesinler ananı. eve kitle çıkmasın.
Annesinin diz kapağının üstünden tahrik olan evlattan yeğdir.
yüz karası evlattır.
güncel Önemli Başlıklar