bugün

bu günlük bu kadar sözlük yeter. ben gidiyorum aq.
çok riskli mevzudur. neden mi başı açık annenin
yaptığı yemekte uzun saçın
yemek tenceresine düşme riski vardır ondan. evet..
entry girecek yasa kadar babanin skini emerek mi geldin diye sordurtur.
Çok lezzetlidir,1977 yılından beri yiyorum.
Harama yakın mekruhtur.
Aşırı lezzetli olacak yemektir. Gerçekten mutfaklarda tüm hijyenin başı kapatmakla olduğunu düşünüyor olmanız beni ayrıca üzer.

Bknz: dışarda kebapçılarda gelen cacık mesela. Yarım kalanları kazanlara geri döküyorlar. Alın buda benden tam bir hijyen kuralı.
Evde Yemek yaparken carsafli peceli bacimin dahi basi acikken annemin neden olmasin diye bana soru sordurtan baslik.
Yemekten saç çıkacak tabi başka bir şeyin çıkması abes olur. Oldu! Erkek hazretlerinin yemeğinden saç çıkarsa diye saçımızı da kapatalım. Size kalsa dünya erkekler uğruna var edilmiş bir yer zaten.
Eldiven de takalım di mi yemek yaparken? oje falan da sürmeyelim tabi di mi tiksinirsiniz sonra?

(bkz: swh)
kapalı kadınlar da evde açık olabiliyorlar.
kadınların geneli zaten evde açıktır. iş için dışarıda yapmıyor ise sıradan bir kadının yaptığı yemektir.
saç çıksa bile alınır tabaktan. hem saç çıkmayabiliyor.
Ne yapıp edip, olayı türbana getirmek ayrı bir maharet gerektirir. Arkadasimizi azminden dolayi ve sadece bu baglamda kutluyorum.
Açık olsaydı yemekten bir şeyler çıkardı diye düşünüyorsan bu etrafındakilerinin hijyenik olmamasından kaynaklanır.

Yoksa açık olup da tertemiz yemekler çıkaranlar da var.

Tamamen hijyen mevzusudur.
her zaman uzun kıl çıkma riski olan durumdur. neyseki bizde başı açık kadına yer olmadığı için bu gibi durumlarla hiç karşılaşmadık.
ölüm korkusu sardığı zaman kapanır .

genelde böyle oluyor çünkü .

ancak kıymeti olur mu bilinmez .
çok güzeldi az önce yedim, kendime geldim.
arada birde olsa yemek tabagından uzun kıl cıkması ile son bulacak üzücü durumdur.
güncel Önemli Başlıklar