bugün

Solculardır. işte bunlar bu yüzden asla iktidar olamayacaklardır.
nedense hep seçim zamanlarında türbanlılara saldırı olup chp gelirse ülkede başörtüsü yasağı gelir diye propaganda yapıldığını bilen insandır.
insanların üzerinde ağır bir baskı var artık ve herkes sebepsiz polemik peşinde. bir sağdan bir soldan çok gelecek böyle görüntüler daha durun. bir gün içki içen birinin dayak görüntüleri, öbür gün takkeli, başörtülü birinin dayak görüntüleri özellikle kozmopolit kültüre alışmamış bölgelerde artarak devam edecek. bu kadar ayrıştırmanın elbet bir sonucu olacaktı. iç savaş demek istemiyorum ama millet birbirinin boğazına sarılacak böyle giderse.
Çıkmış biri mutezili olduğunu iddia ediyor ve darul harb bilgilendirmesi yapıyor.

Bakın burası çok enteresan. Mutezile mihne'de sona erdi koçlar kimse çıkıp muteziliyim demesin beni bir gülme alıyor. Sen önce zat sıfat ve kader meselesini açıkla sonra tekrar konuşalım.

Burayı geçiyorum. Gelelim darul harb meselesine. Türkiye'nin darul harb olduğunu kim söylemiş? Mutezili olduğunu iddia eden selefî kafa derim ben buna.

Ve esas mesele. Darul harb'te nifak, takiyye vs mübah-mış. Kimse sana aslını sormayacak ya son cümlene kadar salla. Hiçbir durumda bunlar mübah değildir. Sizin takiyye diye ifade ettiğiniz can tehlikesi halinde dinini ikrar etmeme meselesi ise bambaşkadır.

Söyleyeceklerim bu kadar.
Darbeye de tiyatro demiş tek hücreli yaratıktır. O yüzden şaşırtmaz.

Herkesi kendi gibi sanan tipler iste. Hayatlari yalan dolan olmuş pezevenklerin. Müjdat in bel alti muhabbetlerini dinleyip dinleyip zevke gelen orço sürüsü.
görsel

Alın size kurgu.
zavallının tekidir.

bu çapulcuların ilk faşist saldırısı değil. hepsine de kurgu diyebilecek kadar yüzsüz bunlar. ciddiye almayın.
Tapelere montaj diyen kitleye yegdir.
kabataş yalanını bilen insandır.
ayan beyan görüntüsü olan şortlu kız olayıyla bunu bir tutan şerefsizlerin zoruna gider.

biz bu türbanlı masallarını kabataş'ta gördük. tam referandum öncesi oy devşirme çabaları bunlar. oyuna gelmeyin.
(bkz: kabataş yalanı)
Saldıranıda saldırıya uğrayanıda satın alıp piyes oynatabilecek bir gücün varlığından emin olmaktır.
çok ilginç bir ülke olduk. şort da giyseniz türbanlı da olsanız kadın olarak her an dayak yeme riskiniz var ortası yok. fesuphanallah...
Nasıl bir fotoğrafsınız lan siz diye sorgulatır. Şort giydiği için şiddete maruz kalan kişi kadar mağdur bu şahıs. O zaman ahkam kesip sayıp, sövenler, yobaz diyenler nerede? Sapkınlığa varacak şekilde inanıyorsan bir fikre vs sen de yobazsın. Bu kadın da yobaz. Bir de çıkıp nasıl iki olayı bir tutarsınız diyen var. Vicdanınız kurusun.
diyen homosapienstir.
saldırılanın insan olduğunu unutmaması gereken paranoyak insandır. işimize gelmedi mi paranoyak gibi davranıyoruz. toplumun genel havası bu şekle büründü resmen. kedidir kedi.

saldırgandan bahsediyorum, bu ülkede böyle çirkin, hasta insanlar var. her yönden insana yapılmış herhangi bir saldırı insanlıktan çıkmışlığı gösterir. şort giymek veya başörtüsü takmak saldırı için gerekçe olamaz. buna kurgu diyen de uzayda yaşıyordur muhtemelen Türkiye'de değil.
neden kızımıza istismar manşeti değil de başörtülü yada şortlu kıza saldırı diye manşet oluyor!
siz hala olayların o boyutunda olduğunuz için.
Ortada kadın var istismar var ama akla gelen sorular ne giymiş? evli miymiş? saat kaçmış? Niye oradaymış?
siz böyle düşündükten sonra ister sağcı olun ister solcu insan değilsiniz.
Ya akıl var mantık var bir olay uyduruyorsun bari gercekci olsun, yok deri kıyafetlilermis, yarı çıplaklarmış. Kırbaçları da var mıymıs? Bu olayın gerçek olmadığına beni en çok ikna eden şey iktidarın bu olayı bu kadar kullanmasıdır.