bugün

geçmişte maalesef yaşanmış bir olaydır. sene 2015, Aydın'ın Didim ilçesinde CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'ın katılımıyla gerçekleştirilen seçim bürosu açılışında bir grup partilinin başörtülü bir kadın gazeteciye 'canlı bomba' muamelesi yapmasıdır. ister inan ister inanma.

https://www.takvim.com.tr...iye-buyuk-ayip-1445074266
normal olandır 5 metre kumas içinde ne var bilmiyorsun o da bişey mi kemal sunal filminde erkegi kadın diye yutturdular cafelerde semsiye sanıldı bu insanlar. Ataturk insana benzeyelim diye kilik kiyafet devrimi yapti. dinleyen kim amk. sen hala semsiyeye tanimlanamayan bi cisime canli bombaya erkege falan benzemek istiyorsan yapacak birsey yok tabi.
"hay allah neden acaba?" sorusunu aklıma getirmiştir.
“Atatürk insana benzeyelim diye kilik kiyafet devrimi yapti.”

Da,

Ona rağmen sende bir insanlık kırıntısı göremiyorum.

Demek ki mevzu kılık kıyafet değilmiş.
Haklı ve desteklenmesi gereken muameledir.
insana benzeyelim diyemi?kemalin çarşaflı annesi ve eşi hayvanmıydı?!!
Orospu çocukluğudur. Böyle şerefsizlerin soyunu kurutmak lazım, bu ülkede yerleri yok. Bu şerefsizlerin harbiden derdi islamla, tez zamanda süpürürüz inşallah ülkeden.
Var ama öyle türbanlı canlı bombalar
görsel
aşağılık ruh haline sahip insanları belli etmiştir. sen kapalı olan kadin tarafsiz olamaz diyosan ben açık olanin tarafsizligina nasil karar verecem nerden bilecem? insanlik ne giydiğinde degil nasil düşündüğünle ilgilir sığ insanlar.
Hakkında bir tane ne çanta arama ne tartaklama videosu bulamadığımdır. O kadar gazeteci var bir tane video yok. Canlı bomba diye bağırılıp tartaklandığına eve gidip ağladığına dair iddiaları da olmuş. Ama hep sözel iddia. Farz-ı misal var böyle bir durum, emniyete şikayetçi olduğuna dair tutanak tutulmuşsa sonucunun ne olduğu merak edilendir. O konuda da aydınlatırsanız bir zahmet.
Kim demiş avrupa insanı medeni?
Ne edep var ne haya,çırılçıplak bedeni!
Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni.
Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Mehmet Akif Ersoy.

Siz önce o küçük beyinlerinizi açın sonra kafamızı açarsınız cühelalar. şimdi gidip cühela ne demek diye araştırırsınız soysuzlar.