bugün

hakikaten maldır. kendince ayar vermeye çalışmıştır. ve çok iticidir.
lan gerizekalı neye göre olacak yazana göre tabi ki mal.
(bkz: kılıma göre tüyüme göre)
saçma sapan bir bir bkz dir. nasıl yani kime göre neye göre? lan zaten hepimizie göre farklı farklı oldugu için hepimizin ayrı üyeliği ve yazma hakkı var. sana göre olanı yaz. başkasıda kendine göre olanı yazsın.
bir kere bunu yapanlar yazacak bir şey bulamayıp direk tribünlere yani entry sayısına oynayan yazarlar. * * istisnalarda vardır elbet.

yapma bunu evladım. gerek yok. yazacak bir şey bulamayınca "kime göre neye göre" kalıbına sarılma. kimse sana yazmıyorsun diye kızmayacak korkma.

(bkz: kişiden kişiye göre farklı zevklere göre)
(bkz: #2093187).
yapanı sopayla dövmek gerek. kime göre olcak abisi adam şizofren değilse veya kişilik bölünmesi falan yaşamıyorsa yazana göredir. ama dur bi dakka, fake hesaptan falan yazıyorsa kime göre neye göre sorusu belki anlam kazanabilir. ama kime göre neye göreciler bunu düşünebilir mi emin değilim..

köprünün altından çok sular aktı ama bazılarında tık yok..

bi de bütün genellemeler yanlıştır diyen zihniyet var ki onlara da kıl oluyorum..

ulan yazarı eleştireceğine otur bir şeyler yarat, kelimelerle oyna...seni okuyanların yüzünde bir tebessüm olsa fena mı olur...657'li skolastik bünyelere göre değil burası...gölge etmeyin..gidin osbir çekin daha iyi..ihsan da hoş çocuk tabiiii
sözlüğe özgün entryler yazmak yerine klasik bakınız kullanmayı tercih eden yazarın yaptığı şeydir. komik olduğunu zanneder ama değildir.
'biz de dünya bilim kuruluyla ortak çalışmamızın ürünüdür demiyoruz ki kardeşim. tabi ki bana göre, benim fikrim bu' şeklinde cevap verilesi cümle.
(bkz: HER BAŞLIĞA UYAN BAKINIZ)
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: açılan her başlıkta genelleme aramak)
"bütün genellemeler yanlıştır" mesajı vermek istemenin başka bir hâlidir.
fizikçi olması yada fizikle bir dönem ilgilenmiş olması kuvvetle muhtemel kişinin yaptığı işdir.
kime göre neye göre
kaçınılmaz olarak;

(bkz: kime göre neye göre)*

edit : 4. entryi görmedem yazmıştım silsem mi acep?*
* her başlığın altına da yazılmaması gereken ve de yazana göre olduğunun anlaşılması gereken durumdur.
"kime göre, neye göre entryleri", genellikle belli bir kitleye ihhamda bulunan başlıkların altına ithamda bulunulan kitleye mensup yazarlar tarafından yazılan entry türüdür. başlıkların altına başlıktaki kişisel görüşe ters bir görüş besleyen yazar tarafından yazılırlar.

misal, kuyruk acısı olan bir erkek yazar intikam amacıyla, kadınlara ithafen bir entry yazar. altına muhakkak bir bağyan yazarımız "kime göre neye göre" diye bir entry giriverir.

başlık: kadınların brad pitt tarzı baby face bir erkeği bırakıp izzet altınmeşe ye benzeyen bir erkekle çıkması *

12. entry:

(bkz: kime göre neye göre)

ya da bunun tersi olur bir bağyan yazarımız, erkek değil misiniz hepiniz aynısınız diye bilendiği sevgilisinden ayrılınca o hırsla gelir sözlükte başlık açar.

başlık: erkek değil misiniz hepiniz aynısınız

32. entry:

(bkz: kime göre neye göre)

tabi ki bunlar sadece örnek. ille de aşkla meşkle ilgili olmaz bu "kime göre neye göre" entryleri. sporla, siyasetle, dinle vs de alakalı olabilir.
güncel Önemli Başlıklar