bugün

yazarda adrenalin yükselten bir denemedir. soldan gözü kapalı bir başlık tıklanır. başlığa bakmadan entry döşenir. sonra sonuçları beklenir.
(bkz: ya tutarsa)
şimdi efendim istanbulun trafiği nasıl son bulur?

arabaları kaldırıp bunların yerine at eşek gibi dört ayaklı götürgeçler konmalıdır akbil veya bilet yerine ot, saman, şeker geçmelidir. bu durumda yolda duran otostop yapan insanlarıda arkamıza alarak gidecekleri yere bırakabilir ne de olsa benzin sorunu yok.

fakat dikkat edilmesi gereken bir ince nokta var eşekler le askeriyenin önünden geçilmemesi gerekir ki eşekler sağlam kalsın.

tanım: başlığı okumadan anca bukadar oluyor.
dikkatsizlikten ortaya çıkan durum.
az önce başıma gelmiştir. sol frame de baslıgı görünce 'bi dakika ya,nası yani' dedim.
evet ben kafamdaki başlıga entry girmişim megersem, e sildim tabi.
otomatige baglayan bkz ci yazar eylemidir ayni zamanda. ornegin:

ba$lik: alex de souza

5. (bkz: ne diyem mahmut mu diyem)

ba$lik: merve nin cok seksi olmasi

31. (bkz: riza hayvansin)

ba$lik: ahmet in cok cins bi herif olmasi

7. (bkz: teletabiler cok reroro)

tabii arada tutturdugu da oluyor bu yazarlarin. sacmalama payinin gulunme oranindan + da kazanmiyor degiller ama, bizde olan bizde kalsin en iyisi.
son zamanların en popüler hareketlerinden biri. başlığı okumadan, başlığın neyi tanımladığını bilmeden başlığı tanımlamaya çalışıyor yazarlar. nasıl mı oluyor?

(aşağıdakilerin tamamı hayal ürünü başlık ve entrylerdir)

başlık:beleş dağıtılan meşrubatların arasından cola'ya dadanmak
entry: orspu ccugunun önde gidenidir.
entry2: vay eşeğolueşektir.
entry3: ayaklarından tavana asılasıcadır.
(bkz: manga nın avrupa nın en iyi sanatçısı olması)

bu başlıkta yazılan entryler örnek olarak gösterilebilir. başlıkta edit yapılmasına rağmen yazar arkadaşlarımız başlıkta hata olduğunu iddia ediyorlar.

(bkz: olur böyle hatalar)

(bkz: manganın grup olması nedeniyle gerçekleşmeyecek durum)

vb. vb.

okuyun arkadaşlar okuyun. başımıza ne geliyorsa okumamaktan geliyor. iki satırlık entry okumaya bile üşeniyoruz. yazık.
(bkz: entry toto)
vatikanda yaşayan bir kuş cinsidir.*
atom karınca.
ne yaptığını bilemeden test usulü sallamak. *
her ihtimale karşı ben yine de yazayım düşüncesinin eylemsel tezahürüdür.
venezuella ormanlarında yaşayan bir kuş türüdür.
başlıktaki yazım hatası sonucu komik duruma düşmektir.