bugün

sevgili uludağ sözlük yazarları;
biliyorum ki hepimiz açılan bazı başlıklardan rahatsız oluyoruz. en azından rahatsız olduğumuz başlığa özel engelleme butonu olması hepimize yararı olacaktır.

şimdi, nedir bu başlığa özel engelle butonu?
başlığa özel engelleme giriş yapan yazarın sadece engellenen başlığı "bugün" ve "gündem" kanallarından o başlığı bir daha görmemesini sağlamasıdır.

yani "x'in yapığı şey' başlığı engellediğimizde bir daha o başlığa entry girse bile önümüze çıkmayacaktır. hem bugün kanalında hem de gündem kanalında görünmeyecektir.
hatta bir çok yazar tarafından engellendiği takdirde gündeme girmişse bile gündemden düşmesine bile neden olabilir. başlık sahibi kaçsa bile başlık gene engelli kalması sağlanacaktır.

böylece sözlük yazarları sayesinde sözlük içi denetim sağlanacaktır. hatta bu engel sayesinde sözlükte bir hareketlenmeye neden olacağını düşünüyorum.

edit: kaan tutan kasap'ın #40652183 nolu enrtysine cevabım; bakıyorum da ikimiz de on birinci nesil yazarız, lakin farkımız ben pek entry girmeyi sevmiyorum.
yazara özel de engelleme gelsin. +1.
edit: yazarın açtıgı başlıkları görmeyelım yanı.
200 entry ile sözlük uzmanı olduğunu sananları bize göstermiş başlıktır. yıllardan beri var zaten bu muhabbet.
Başlık engelleme butonu 500 yıldır istenen ve yapılmayan bişey zaten. "Başlığa özel" yazınca yeni bişey olmuyor.

Yeni de eski de olsa o iş olmuyor sonuç olarak.