bugün

yazarın başlık açtıktan sonra başlığına entry girilip girilmemesi konusunda duyduğu heyecandır.
(bkz: entry takip)
uludağ sözlük'te hizmete girmiş zımbırtı.

ilk sinyalleri şöyleydi;

(bkz: zall ve salça entryleri)
http://www.uludagsozluk.com/apps/basliktakip/ adresi sık kullanılanlara ekleyerek daha fazla zamazingosunun üzerinde 1 saniye kaybetmeden tek klikle ulaşılabilen sözlük aparatı. ben yaptım oldu.
nasıl çalıştığını bir türlü çözemediğim sözlük aparatı. öğretenen seri artı vereni olurum.
artık başlık takip listesine eklenen başlıklara entry girildiğinde sağ menü'de ışık yanacak ve başlığa entry girildiği anlaşılabilecek.
(20 dakika'da bir güncelleniyor.)
güncellenmesiyle işimize yarayacak sözlük şeysi.
(bkz: biri bizi gözetliyor)
bir de daha fazla ibaresine tıklatmadan çıksa orası pek hoş olurdu hani.
(bkz: zall ile konuştum haberler iyi)
yanan ışıgın faturasının, yazar tarafından ödenecek olması. (bkz: fonksiyonları olur olmaz kullanmak).
insanın süpersonic moderatörü olmasın yav. ne kadar güzel bir özelliktir bu.
(bkz: teşekkürler zall)
(bkz: kralsın zall)
(bkz: baba büyüksün)
aferin. * * *
teknoloji o kadar ilerledi mi hacı? oldu bir de çay ısmarlayın bari.
gayet düzgün çalışmayan bir butondur. ulan diyorum ampülleri patlatmaya sözlükten mi başladık acaba? *
yazarların bir çoğuna, kendi nick başlıklarını takip ettiren özelliktir.
az önce ilk defa çalıştığını gördüğüm,* düzgün çalışırsa işe yarar olabilitesi yüksek fasilitedir.
sık sık kontrol edip de bir yeniliğin olmadıgını görüp apışmak. * *
bozulmuş sözlük şeysi.

ışık yanmıyor başlığa entry girildiği halde. çok işe yarıyordu ama kısfmet.
işlevini kaybetmiştir. yanmamaktadır artık. *
ortak bir hata olarak başlığın sağındaki info bölümünde aranıpta bulunamayan fonksiyon. herhangi başlığın ilk entry sinin numarasının üstüne gelindiğinde çıkan, ''başlığı takip et'' butonuna tıklamanız yeterlidir.
birçok genç yazarın bihaber olduğu buton.
bi türlü kullanamadığım hede.
edit: şans eseri buldum ehuehe.
nasıl yapıldığını şans eseri keşfettiğim başarılı özelliktir. takip etmek için başlık içindeki entry numaralarının üzerine imlecinizi getirin. bir gizli menü açılacaktır. oradan seçebilirsiniz takip seçeneğini...