bugün

tamam oldu bu iş dedirten yazarların biraz daha gayret sonucu başaracağımız harikulade olay.an itibari ile
uludağ 1523 başlık
eksi 1644 başlık
(bkz: sözlük bazı yazarları bıçaklamak istiyorum)
ehehe
(ara: başlık ekşi*)
(bkz: baslik sayisinda eksi sozluk u gecmek)
(bkz: sidik yarıştırmak)
copy pastele açıldıktan sonra ne yazar dediğimiz hede.
(bkz: kaşınıyorsun yine) -ahahaha-
ulamayı "-ye" eki olarak alıp da başlık açmaktansa, eksinin yarısı kadar açılsın dedirten olaydır. *
(bkz: dikkat çekme bakınızı)
(bkz: ramazan davulcuları göreve)
(bkz: gaçarmı)
(bkz: mecbur)
bu bir ölçüt değildir.. ama dikkatimi çekti ve belirtmek istedimki an itibariyle arada sadece 3 başlık farkı var.. ve haykırmak istiyorum ki... bastıralım arkadaşlar.. zevkli oluyor..
ve evet.. an itibariyle geçmiş durumdadır.. devam devam..
bu sadece ve sadece tatlı bir rekabettir.. ve rekabetin gücünü asla es geçme.. herkes farkındadır ki bu aslında bir ölçüt değildir..
(bkz: eksi 1000)
(bkz: mecbur)
(bkz: gaçarmı)
sözlüğün hızlanmasıyla doğru orantılı olan olay.
ayrıca; (bkz: boynuz kulağı geçer)*
birlik ve beraberliğe en cok ihtiyaç duydugumuz şu günlerde, gurup seks yapmışçasına terli ficutlarımızı irkilttiren olay olmuştur.

(bkz: madalyalarınız hazır)
(bkz: terazini tıkladım)
gunun başlıklarında geçmiş oldugumuzu gormek isteyenler şuan bakabilirler. bugune kadar içlerinde boyle bir hevesle yaşadıysalar artık rahat uyuyabilirler. bu olay daha onceleride cok kez yaşanmıştır ayrıca.
(bkz: başın göğe ermesi)
(bkz: biz bunu önceden öngörmüştük)
(bkz: sözlüğe atom bombası atılması)
dün itibariyle
ekşisozluk = 1640 ba$lik
uludagsozluk = 1711 başlık

aslolan nicelikten ziyade niteliktir diye belirtmek gerekir ayrıca.
(bkz: boynuzun kulağı geçmesi)
eşeğin üreme organına su kaçırtacak cinsten birşey.

ekşi: 387
uludağ: 710

haa bi boka yarıyor mu?? fahrettin söz sende.
yaramıyor nurettin...* yaramıyor. ne başlıklar gördüm içinde entry yok ne entryler gördüm üzerinde başlık yok..

tanım: önemli olan ne kadar çok entry girildiği değil, o entrylerin kaliteli ve okunabilir olup olmadığıdır.