bugün

yazar olduğumda aradığım butondu birtürlü bulamadım. forumlarda ki konu aç butonu gibi bende başlık aç butonu aradım.

arama yerine şans eseri akrepyusuf yazdım böyle bişey yok felan dedi, bende böyle bişeyler olsun istedim yazdım bişeyler gönderdim. nick altımı kendim açmışım haberim yok yani düşünün.

bu başlığı açan nasıl açtığını sorgulasın cevap aramada gizli, tilki bu arada selam
4 adet profil fotoğrafı ve ikametgah ilmuhaberi ile (bkz: zall) a başvuru yapıyorsun.
başlığa git ve dilediğini yaz sonra alta boş alan var oraya da başlıkla ilgili bir şey yaz ve başlığı açmış oldun tebrikler.
Güneydoğudaki bazı ilçelerde bağımsızlık ilan edilmesi.
bazı yazarlarımız için cevaplanması gereken sorudur.
"Başlık/yazar arama" kısmına görmek istediğiniz başlık adını yazıyorsunuz. Eşi veya benzeri yoksa alternatif bir şık yaratma imkanına kavuşuyorsunuz.
tam aradığım konu sözlük gerçekten çok karmaşık geldi bana tasarım olarak.
açılacak başlık arama çubuğuna yazılır ve enter'a basılır, bu şekilde açılacak başlığın sayfasına ulaşmış olunur.

daha önce bakınız veya ukde verilmiş ise o yoldan da aynı sayfaya ulaşılabilir.

ulaşılan bu sayfaya herhangi bir başlığa entry giriliyormuş gibi başlığın ilk entry'si girilir ve kaydet butonuna basılır.

yeni başlığımız hayırlı olsun. *
Özel mesajdan yollayacağım iban numarasına Başlık başına 10 liradan ön ödemeli minimum 50 liralık başlık açma harcı yatırıyorsunuz.

Ben de onay veriyorum.
Başlık nasıl açılır başlığına başlığı belli olmayan bir şeylerin tanımını yapmak..

Millet ne torbacılarla çalışıyor amk.
görsel
an itibariyle yazar oldum sözlük. ilk başlığımı gün içinde açacağım inşallah.
daha yeniyim. bilmiyorum beni aydınlatır mısınız?
Bir soru.Açıl başlık açılll !! Diye bağırıyoruz ve tazecik dumanı üstünde başlık açılıyor..

sen yenisin galiba biraz kurcala bulursun.
seçmenin verdiği mesaj
pc de nod32 dosyasını sil.
güncel Önemli Başlıklar