bugün

okumama kampanyasıdır. okuyamadık kardeş kusura bakma.
Bence Muhtemelen yakında gelecektir.
Desteklediğim kampanya.

Bir an önce Mobile de kazandırılmalı ilgili özellik.
Bence direkt silinmeli. Saklayınca sadece göz yummuş oluyoruz. Onlar gene orada devam ediyor. istemediğiniz şeye gözlerini kapayıp ya da oraya bakmamanız olanları görmemeniz var olanı değiştirmez. Bence olsa da aynı olmasa da aynı. Kökten çözüm olmalı olanlara sessiz kalmak bilemiyorum saçma geliyor kolaycılık gibi. Saygı duyarım ama.
tarafımdan da desteklenen kampanyadır.

--spoiler--

özelde sizi aydınlatacak derecede sohbet edebildiğiniz adamlar sözlük içinde trolllük yapıyor. neden? çünkü günlerce uğraşıp yazdığı entrylerin karşılığını alamayacağını iyi biliyor. çünkü emek vererek yazdığı entry maksimum 10 artı alırken, saçmaladığı entrynin ise en az 20-30 artı alacağını biliyor. bu iki özellik geldiği zaman çoğu yazarın kendi sol frame'ini daha kaliteli hale getireceğini biliyorum. böylelikle emek vererek girilmiş bir entry, ondan sonra yazılan 10 lüzumsuz troll entrysi yüzünden hızlıca arkalara gitmeyecek; daha çok kişiye ulaşacak ve her gün sözlükte 1-2 saat takılabilen birisi, sözlükte 24 saat takılmayı beceren trolllerin entrylerinin beyin yakan etkisine maruz kalmayacak.

--spoiler--

yeterince açıklayıcı. tez elden değerlendirilmesi umuduyla.
gerçekten de gerekli bir kampanya. örnek olarak donuzladığımız bir yazar başlık açarsa o başlığı görmeyelim. mesela galatasaray düşmanı, şuursuz bir fenerbahçe fanatiğinin açtığı başlığı görmeden yazmaya devam edebileyim. buna ihtiyaç var gerçekten.
silik yazarların dört gözle beklediği yenilik. kendi açtıkları başlıklar yeterli ilgiyi görmediği için böyle bir şeye ihtiyaç duyuyorlar. onları yadırgamıyorum fakat bu kendilerini bilimsel makale yazıyormuş gibi göstermeye çalışmalarına güldüm.
yapılması gerekendir.

bir diğeri için (bkz: sözlüğe girmeyen çaylakları tamamen silmek)
"Başlığı açmama" iradesi olmayan kişilerin açtığı kampanya. Okumazsin olur biter.
Yönetimin ısrarla yapmaktan kaçındığı iyilik. Neden bilmiyorum belki Bu yapılırsa sol frame saatlerce aynı kalacağı içindir.

Aklına gelen her haltı başlık açan mallar var ceza almadıkça daha da sapıtıyorlar kimse onların saçmalıklarını başlık olarak dahi görmek zorunda değil. Bu özellik gelmedikçe aklı başında birinin burada sol frameye bakacağını düşünmüyorum.
desteklediğim kampanya.
olması gerekendir.
troll başlıklardan aniden kurtulmuş oluruz.
sol frame de rahatlar biz de.
bu tekrar gelse keşke.

iğrenç başlıklardan kurtulma aparatı.
yönetim istiyoruz yönetim.