bugün

sözlüğü açtığında mevcut başlıklar arasında yazabileceği, daha önceden yaratılmış bir başlık arayan yazarın yapmakta olduğu eylemdir. sabah kalktığında veyahut gün içinde herhangi bir zaman sözlüğe girdiğinde aa neler yazmışlar bir bakayım cümlesinden sonra başlıkları incelemek sureti ile tamamladığınız eylem sonucunda hangi başlığa yazsam eylemi süregelir. 1 dk düşündün hadi 2 etti. bilemedim 5 dk düşün *. bakıyorsun ki ne yeni başlık açan var nede senin altına giri girebileceğin bir başlık var e sonuç itibari ile ne yapmalı korkmayıp başlık açmalı değil mi? düşündün düşündün bir anda aklına bir şey geldi ama bir anda durdun neden?
çünkü aklına gelen biraz cinsel içerikli ve yeni bir düşünme eylemi başlıyor...
hmm yazsam mı ki? ya beni yanlış tanırlarsa ya adım abazaya çıkarsa? *
veyahut düşünürken aklına siyasi içerikli bir konu geldi. şimdide şöyle düşünmeyecek misin? ya şimdi ya karşıt görüşlüler eksi oy verirse ya ayar verirse de uğraşmak zorunda kalırsam? *
canlarım burada internet üzerinden bir bilgi paylaşım ortamı yaratmaya çalışıyoruz. bu ayrıntılara takılmayalım lütfen. e tabiki sana karşı çıkanlar olacak tabiki eksi oy verenler olacak. senin görevin bunlardan kaçınmak mı yoksa benliğinde savunduğun düşünceyi başka birine anlatabilme yeteneğini kullanıp saflarına bir insanoğlu daha çekmek mi?

dostlar kişiliğiniz nasılsa öyle davranın ne söylemek isterseniz söyleyin eksi oy alacağım diye korkmayın aklınıza ilk gelen başlığı küt yapıştırın tabi ki bununda bir adabı edebi var değil mi efendim? öyle şahsa hakaretmiş üstüne bastıra bastıra bir yazara saldırıymış geçin bunları efendim. sizde adınız gibi biliyorsunuz ki bu tür bireysel saldırı hedefleyen üsluplar barınamayacak sözlükte. o yüzden neymiş yapmamız gereken?
fikirlerimizi belirtmeye çekinmeyeceğiz ama belirtirken medeni ve düzgün bir şekilde belirteceğiz direk şahıslara saldırmayacağız. kelamımızın sonuna gelirken tekrar belirtmek istiyorum başlık açmaya çekinmeyelim efendim eski başlıklar üzerine gitmeyelim artık onlarda yoruldu bizde yorulduk...