bugün

terbiyesizliktir. ibneliğin salkım saçak halidir. o kişiyle olan münasebet, 200 yıl boyunca nadasa bırakılmalıdır.
öküzlükten başka bir şey değildir.
sevgilinin telefonuysa güzeldir taa ki bir şey yakalayana kadar.
aşırı seviyesiz hareket, ayıptır.
başkasının telefonunuzu karıştırma ihtimalinin olması. şiddetle kınıyoruz.
aşırı sevilesi.
özel hayatı hiçe sayan davranıştır. diğer yandan da yasaklar koyarak, tepki göstererek çözülemez bu durum. ancak insanların özele saygı göstermesi gerektiğini anlayabildiği zaman çözülebilecek sorundur. *
pin kodu, menü kodu, güvenlik kodu gibi şifreler oluşturalarak engellenebilecek eylem. ama bu duyulan merağın şiddetini iyice arttıracaktır.

- kesin birşey var. yoksa niye şifre koysun.
Kadinlarin agirlikli kocalarina ve sevgililerine yaptigi sacmaliktir. Hayir yani adama guvenmiyorsan, ne isin var yaninda? Ayril bitsin gitsin olay. Cok sinir bozucudur.
hiç görmemesi gereken birşeyleri görüp suratı düşebilecek olan insandır. şu mesajda şu yazıyordu da diyemez. içinde patlar. gebersin inşallah.
insanın özgürlüğüne vurulabilecek en büyük darbedir.

ayrıca o kişiye olan güven sorununuz olduğunu da gösterir.

ha biri gelse bana dese telefonunu karıştırıcam. al karıştır derim, çünkü ben bile güvenmiyorum kendime. haklıdır yani bana bunu diyen. *
saygısızlıktır. ama zevklidir diğer taraftan da. asansörde seks yapmak gibi. *
topluluk içinde burun karıştırmak gibi bir şeydir hiç olmaması gereken yerde olmaması gerekenleri ortaya çıkarıp mide bulandırmanın alemi yoktur.
o başkası sevgiliniz ise eğer çok eğlenceli olan eylemdir. hele bir de tepki gösterirse kafasında telefon kırılmalıdır.*
telefon sahibine yapılmış olan saygısızlıktır.
son derece saygısız ve sinir bozucu davranıştır.