bugün

sevdiğiniz insan tarafından başka biri için sin şutlanmanız durumu.

üzücü!
imkansız .
rakı balık sofrasında kullanılabilecek en güçlü mezedir.
hele birde mersin deniz kenarındaki teknelerdeysen,
denizin su ve tuz seviyesini yükseltecek bir duygusal destek verir adama. denendi ve onaylandı.
senden yakışıklı ise suratın biraz buruklaşır, üzülür, kıskanırsın ama çirkin ise ''la bu tipini siktiğim için mi'' der gülmeye sebebiyet verir. kızlar için tam tersi falan filan.

yalan! ulan kim olur olursa olsun eğer ortada bir ihanet çekip gitme var ise insana koyar, küfürün ardı arkası kesilmez.

unutmadan (bkz: çivi çiviyi söker) arkadaş.
hayatın özetidir bazıları için.

(bkz: o hikayedeki mal benim).
kişinin bitiş imzasıdır.
Diğer maçta gelen son dakika golü ile şampiyonluğu kaybetmek gibidir.
iş başvurularında olağandır ama söz konusu özel hayatta birine tercih edilmekse insana ağır koyandır.
insana ben neden onun gibi değilim keske yüzüm onunkine benzeseydi o zaman böyle olmazdı diye hayıflandıran durum. Kendinizi hiç olmadığınız kadar eksik ve ezik hissedersiniz ona verdiğiniz değere lanet edersiniz.
Edit piaf: tabi tercih edildiğiniz kişinin zeka problemli kedi fotoğrafı koymaktan çıplak bacağının fotoğrafını koymaktan başka bir şey bilmeyen saçma sapan bir tipse daha bi koyar.
Ufukun bana yaptigidir. Kahretmesin. Mutluluklar dileyecek kadar seviyorum.
söz konusu aşksa insanın hayatını bildigin silker nokta.
hayatımızın her alanında, sürekli yaşadığımız ve yaşattığımız bir şeydir.
insanların her anlamada daha iyisini bulduğunda gittiğini anlatan belgeseldir.

(bkz: olur öyle)
Aslında gerçekten " biri" olunamadiginin göstergesidir.
aşk hayatında harbi adama ağır koyar. eğer başına defalarca kez gelmişse işte o zaman kendinizi öldürmek istersiniz. hatta kendinizde bir sorun ararsınız. hiçbir kıza güveniniz kalmaz hepsinden nefret edersiniz. biriyle evlendiğiniz zaman da bu tür şeyler yaşamız bireyin eşine şiddet uygulaması yüksek ihtimaldir.
Bu aralar istisnasız her sabah boğaz trafiğinde karşılaştığım intihar eylemlerinin (tam trafik saatini bekliyolar kendilerini herkese gösterebilmek için) oluşmasına sebebiyet verme olasılığı çok yüksek olan olay.
Sözlük yazarlarının 28'de 28 türkçe özürlü olduğunu gösterir. başlığı açan bile kendi yazdığının tersine beyan vermiş. bi dikkatlice okuyun bakalım çakacak mısınız köfteyi.
Yıkar insanı tam manasıyla. Sevilmemek zordur insanı yıpratır başka birine tercih edilmek depremdir. Sallar sürekli insanı perişan eder. Kalbi atmaz insanın ruhun sallanır ama kalbin atmaz.
tercih takası, kısaca aldatılmak.
Hani bir de tercih edildiğin insanlar senden bin beter olur ya, bugün ne kadar koysa da yarın şükredersin o malın hayatında olmadığına... Seviyesini göstermiş olur. Eğer senden daha iyiyse, kıskansan bile tek söz edemezsin bence. Edilmemeli...
halk dilinde kahpe denir.
evi ve arabası vardır.
not:fakirim.
Nedense tebessüm ettirir. En azından beni, insan davranışlarını severim de..
Ömür boyunca taşıyacağınız bir yük olmayacağı kesindir.

Örneğin bir futbol klübü 2 alternatiften x i seçse de , y kişisini isteyen de olacaktır elbet. Günün birinde x takımı kupaya ilk turda veda ederken , y takımı şampiyonlar ligi finalinde şampiyonluk turu atabilir...

futboldan örnek vermesem iyiydi de, ana fikri aldınız saniyorum genç yazarlar...
Hayatımın en kötü anı diyebilirim. Başka nişey bu kadar canımı acıtır mı bilmiyorum.