bugün

sol framede yer alan başlıklara bakarak acaba lan?! sorusunun kişin kendisine yöneltmesine neden olabilecek kuşku yaratan durumdur.
olayın bir seçim sonucu gerçekleştiği düşünülürse,çaylak olan başkalarının da bu işte parmağı olduğu düşündüren bir konu başlığı.

elbette insanımı "göbeğini kaşıyan adam"diye tasnif etmekten haya ederim,lakin hiçbir siyasi kuruluşa zerre itimadı olmayan bendeniz bu konuda oldukça karamsar bir yaklaşıma sahibimdir.

ama velakin,beklemek de bizim bir parçamızdır,hem umutluyum da,zaten umut karamsar olanın hakkıdır der (bkz: dücane cündioğlu),ne de güzel der..
"kemaaal,abdullaaah,receeep*,siz de gelin* çok eğlenceliymiş burası,ben seri eksi oyluyom acayip sinir oluyor bunlar.ben tek başıma yazar olamadım yalnız,bi el atarsanız siz de,allah'ın izniyle o da olur inşallah." diyerek eşi dostu da alıp geleceği olaydır.
(bkz: entry nide al git lan)
(bkz: yesil sozluk)
normal halde konuştuğu gibi konuşmaya devam ederse yazarlık yapmaktan çok çaylaklık yapacaktır...
meclis kararıyla yazar olacak olan çaylaktır.
başbakan olması bişeyi değiştirmez o da tabiki herkes gibi çaylak olacaktır dediğim durumdur
"başbakan maaşıyla geçinemiyorum efendim,ek iş yapıyorum ayıp mı?beni burda maaşa bağladılar,eksi oy dağıtıyorum*,sağolsun okan da araba göndermiş.." şeklinde beyanat vereceği durumdur
(bkz: şu ananı da al git buradan esprileri baydı artık)
(bkz: gene senden önce yazmışlar değil mi)
(bkz: evet gene yetişemedim mına koyymmm)
zall ananı da al git burdan demesi durumunda gerçekleşebilecek hadisedir.
güncel Önemli Başlıklar