bugün

en nefret edilesi insan tipidir. daha çok yaşlı teyzeler yapar. başbakan bir yere konuşmaya veya ziyarete gidince. halkın içine karışır ve bazı vatandaşlar, başbakanım nolur bize yardım et diye garip hallere girer. ulan aklı mantığı olmayan insan! başbakan zaten senin işçin. onun maaşı senin vergilerinle ödeniyor. onu seçende maaşını ödeyende sensin bu neyin acizliğidir! bilinçsizlik hiç bukadar aptalca olmamıştı arkadaş! *
kasımpaşaspor taraftarıdır, akrabası milletvekili olandır.
aslında yüce insan olarak görmüyordur, öyle davranıyordur.başbakan her gittiği yerde oyuncak, para, bilgisayar vs dağıtırsa bazı kişiliksizler böyle ibnelik yapar.
(bkz: başbakanı sıçmıyor sanmak)
yaşı büyük, aklı küçük insan figürü.
necati şaşmaz, ismail yk, ajdar veya recep ivedik karakterine tapan hatta yüce olarak gören insanların olduğu ülkede normaldir.
http://img215.imageshack....200818070679307913qt0.jpg
kraldan çok kıralcı olma durumu. bu duruma şu an için en iyi örnek olarak akp il genel meclisi üyesi ismail hakkı eser hasta beyinlisidir. ama yakında onun da üstüne çıkar, başbakanın * allah olduğunu da söylerler.
Yalaka bir tiptir. eskiden imparatorlarin karsisinda olmamak ve cezaalndirilmamak icin yalaka olan tipler nasil varsa simdide basbakana destek veriyormus gubu gozukerek bana dokunmayan yilan bin yasasin zihniyetindeki insanlar vardir.
sözlüğe boşbakan hakkında kötü bir entry girince deli gibi eksi oy veren tiplerdir bunlar.

"sadece kömür olayına takmışlar" diyerek basite indirgerler olayı. sizin bu boşbakanınız sıçsa -ki zaten etti ülkenin içine- "aa ne şekil sıçtı" dersiniz. bu kadar da yalaka ve kör olunabilir mi? olunur.
"ben onun boyuna bosuna, duruşuna, yürüyüşüne, inceden bakışına, van münüt deyişine hastayım" diyen cahil yurudm insanı tipidir. onun için politika pek bir şey ifade etmez. karnı doysun, "yaprak dökümü" bitmesin, esra erol evlendirmeye devam etsin, sabah sabh seda sayan çıksın, abd temsilciler meclisi soykırımı kavul edince bir iki küfretsin yeter. onun dünyaya bakışı bundan ibarettir.
(bkz: keşke tayyip erdoğan babam olsaydı)
Derhal tedavi altına alınması gereken canlı türüdür.
(bkz: mal)
peygamber sıfatı yakıştırmaya kalkan akp'lilerin de bulunduğu ülkemizde "yüce bir insan" tamlaması ancak hoş görülebilir...

"allah " kötüsünden saklasın...!
güncel Önemli Başlıklar