bugün

yazarların başbakana söylemek isteyip söyleyemediği cümlelerdir.

başbakanım, berkin'in bütün fotoğrafları vurulduğu gün çekilmedi. haberiniz olsun.
bana bir karı lazım o da bu gece lazım muhterem başbakanım..
Adamın dibisin dibi. Daha ne diyim ben sana.
Birgün herkesi kandırabilirsiniz, hergün birini kandırabilirsiniz ama hergün herkesi kandıramazsınız.
canım sen siyaseti beceremiyorsun bırak bu işleri.
Öbür tarafta görüşürüz. Opt. Kib.
'monşer' deyiş tarzın bana çok komik geliyor. 'monşer' böyle görgülü, kültürlü, terbiyeli bir insanmış da sen öyle olamazmışsın gibi oluyor kıyaslayınca; ben öyle anlıyorum. erişemediği ciğere 'pis' diyen kedilere benziyorsun gözümde 'monşer' deyip durdukça. ha, ekmeleddin ihsanoğlu bana çok mu şirin geliyor, yoo. ama adam senden daha görgülü, daha terbiyeli. fakat terbiyeli ve görgülü erkeğin bir nevi yumuşakça sayıldığı bir memlekette bunun pek kıymeti yoktur sanırım. bir açıdan haklısın aslında. bizim layığımız senin gibiler, manzara onu gösteriyor. ama ben kendimi daha iyi şeylere layık görüyorum. bu yüzden kesseler sana oy vermem.
Öldür beni yaşamayı istemiyorum.
sen niye böyle değişik hareketler yapıyon bro.
Keşke futbolcu olsaydın putperest pezevenk.
Bir kez olsun elini öpmek isterdim.
bu ülkeyi bölmek bu ulusun çoçuklarının kırmızı çizgisi bebeğim. yedirmeyiz!
(bkz: madem türkmenler türkiye ye alınıyor nerede bunlar)
Şu koduğum arapları başımıza musallat ettiniz. sağolun derdimiz azdı.

Hayır alıyorsun bari tedbiriyle beraber al. Adamlar izne gerek duymadan dükkan açıyorlar lan! Alırken düşüncen neydi? " az takılıp giderler ya sorun olmaz. " mı? Nah giderler. böyle fırsatları bana da versen bende gitmem.
istanbulda kiralar çok pahalı bide benzin çok pahalı haberin yok amnom.
Naber lan düşük profil, gibi edepsiz laflardır.
tükkanı madem rte yönetiyor, sen ne iş yapıyorsun, daha önemlisi niye boşa maaş alıyorsun amca sorusunu yöneltmek isterdim kendisine.