bugün

abuk-subuk kıyaslamalardan ibaret, hala/gene/yine 1928 senesindeki türkiye ile 2010 yılındaki türkiye ile karşılaştırmalar yapılıyor. gerçekleri yansıtmayan şık durmayan benzetmeler.
atatürke özenen yetrsizlik örneğidir. atatürk olamak kolay değil at kafası
(bkz: 23 nisan da anıtkabir de yatan başbakan)
bu adamın her sözünü her hareketini araştırın muhakkak taklit var mesela devlet bahçeliye ve baykala 3 tane koyun ver kaybederler gelirler demişti ya zamanında süleyman demirel ''Dört kaz teslim etsen, akşama üçünü kaybedip gelir.'' demiştir bunun gibi bir çok şeyi aslında rte bizim balık hafızamız sayesinde bize yutturuyor. sen o tahtaya ancak poz vermek için bişiler yazarsın.. Atatürk öğretmek için yazmış..
Durun olum daha ne afişler çıkacak...
(bkz: #6332370)
adımı yazmaya çalıştığı için utandığım afiş.
(bkz: meydan dayağı)
serbest çağrışım çalışması için örnek olabilecek bir afiştir. ancak birine benzemeye çalışmak olsa olsa kişinin kendisi için, kendisi olamadığı için kötü bir şey olabilir. bir de teknoloji der dururuz. nerede akıllı tahta?
sen domalan sın büyük düşün, yazmış olması muhtemeldir.

(bkz: sen domalansın büyük düşün)
(bkz: atatürk e özeniyormuş gibi yapmak)
adamın bu resimdeki hangi hareketi atatürk'e benziyor anlamadım. atatürk parmakla gösteriyor tayyip erdoğan yazı yazıyor. iyi a.q. kimse tahta karşısına geçmesin taklitçi olacak diye. höh! demek ki kimileri atatürk kadar önem veriyor tayyip erdoğan'a ama çaktırmıyorlar,. hep söylemişimdir:

(bkz: gizli recep tayyip erdoğan hayranlığı)
taklitçilk kanında var.
(bkz: yemezler tayyibim)
eğer dikkat edildiyse yazdığı cümle ters çevrilip düz tutulunca ortaya arapça gizli bir mesaj çıkıyor. siz hala uyuyun.
(bkz: başbakan özel isimmiş lan)

biraz özenti kaçmış afiştir sanki..*
+eveeet ilk harfimiz "elif".
-aman başbakanım ne yapıyorsunuz?
+dur lan dalgınlığıma geldi, hemen yanına bir kalp ve tayyip yazalım şuraya.
-emine hanım görmesin başbakanım?
+ulan düzeltelim derken sıvadık hepten, neyse...
ne yaparsa yapsın atatürk gibi olamayacak kişidir kendisi..o yüzden bu hareketler reklamdan ibaret değildir.
kış da daha tam gelmedi ama, bu resim bana odun'u hatırlattı nedense. ne tuhaf, yazı tahtası felan...

(bkz: oku düşün uygula neticelendir)
(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
keçiören deki meşhur şelale nin karşısındanki binaya(bina önemli bir binaydı ama neydi unuttumu) atamızın resminin tam yanına, aynı boyutlarda rte kendi resmini astırmasından sonra şerefsizim benim aklıma gelmişti bunu da yapacağı.
(bkz: özenti)
(bkz: ben de ataturk olayim lan nolur)

(bkz: beni de sevin)
atatürk'ün fotoğrafı açık mekan* çekimdir, dar alanlara sığmaz.
başbakan'ın fotoğrafı iç mekan çekimdir.
(bkz: iyi bakın bakalım arap harfi olmasın lan o)
(bkz: reklam kokan hareketler bunlar)

(bkz: sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz)