bugün

Aynen oyledir ben başbakan yada cumhurbaşkanı olacağım tüm devleti yonetecgim aldigim karardan 80 milyon insan etkilenecek bi zahmet benim para ile ilişkimi kesecek beni alternatif pis işlere bulastirmayacak bimaaş almam lazim olur yahu karşima herhangi bir şirket patronu cıksa adamın milyon dolarlari var ben onun iş yaptigi ulkeyi yonetiyorum ben 20 bin tl onun mudurune verdigi parayi kazaniyorum memurmu lan cb yada başbakan kim sikine takar o adami. Yani bu adamlari alternatiflerden farkli yollardan para kazanmak zorunda birakmayacaksin futbol direktoru fatih terim 6 yilda 65 milyon tl kazaniyor bi futbolcu milyon euro lar ile oynuyor ben devlet yonetecegim kahrini stresini pisligini hayatimi tehlikeye atacagim 20 bin tl.

Edit: Yazinin tamamini okumadan sakın yorum yapmayin.
fatih terimin aldığı trilyonları gören yok. herkes koskoca cb nın maaşına göz dikmiş.

en azından cb seçilmiş kişi. fatih terim olmasa da yaşar bu ülke. cb ile aynı mı?
doğru beyandır. verin şu gavata aylık 100bin tl. gözü doysun daha çok çalıp çırpmasın.

ama tabi ki iç güvenlik paketi kadar önemli bir konu yoktur an itibariyle. sessizce domalma hakkına sahip olacağımız pakettir. akp'li vatandaşları etkilemeyecektir. çünkü hak aramak kendilerine has bir özellik değildir. otunuzu alıp rahat rahat oturun siz. ottan kastım yemeğiniz bu arada, uyuşturucu manasında değil.
o kadar maaşa bu kadar malvarlığı nasıl elde ediliyor garip... konu sadece para değil..
Örtülü ödenekten limitsiz ve hesap vermeden harcama yetkisi olduğunu bilmeyenlerin iddiası. Sen ayda 15.000 tl maaşı mı tercih edersin yoksa 1000 tl + limitsiz kredi kartını mı.
(bkz: bal tutan parmağını yalar)

anlayan anladi.