bugün

55 bin kişinin katılımıyla an itibariyle olmaktadır. bakın miting değil, yerel seçim mitingi değil sıradan bir temel atma töreni ve 55 bin kişi. hem de bu soğukta.

bu millet başbakanının yanında.

yedirmeyeceğiz.
ankara da ancak 20 yılda bir görülendir.

e 20 yılda 1 hat, hayaldi gerçek oldu.

edit; ankara da olmayandır galiba. ben ankara da demedim beyler.

edit2; cehalet filan denmiş. ulan tırt ben ankara da mı dedim, ankara da ancak 20 yılda görülür dedim. hani ödüller sahibi yavşak var ya buralarda dolanan. he onla hiç alakası yok bu olayın. ondan öncekilerin borcu hep ah cehape ah ne borçmuş anasını satıyım 20 yıldır ödenmiyor ama 5 tane kapı bi yandaşa 36 milyon liraya yaptırılıyor bak hep cehape zihniyeti bunlar da.
cehalete bakın, daha konşmanın nerde yapıldığını bilmeden eleştiriyorlar.

gözü kör ve cahilce bir erdoğan düşmanlığı bu olsa gerek.

cahiller için tanımlayalım, temel atma töreni istanbul da yapılmaktadır. ellibeş bin kişi ile birlikte.

hamdolsun.

edit: silmeye başladılar cahilce tanımlarını.
kemalistlerin dut yemiş bülbüle dönmelerine sebebiyet vermiştir. 30 martı bekleyin. siz bu millete koyun deyin sağlam koyacak size. merak etmeyin.
valilikten gelen rakamlar üzerine 55 bin kişinin net olarak katıldığı konuşmadır.

bir şeyi de manüple etmeyin. devletin bizzati kendinden gelen rakamla konuşuyoruz.

ha siz sözde yurtseversiniz ama devlete söven polisi şehid eden adamlar olduğunuz için valiliğe güvenmiyorsunuz. doğaldrı.

net rakam 55 bin.

sizler fotosop proğramında baya mahirsiniz. gezi olaylarından biliriz.
55.000 X30 tl =1.650.000 tl arti ulasim giderine mal olacak konusmadir...hesabin icine dagitilacak bayrak, yiyecek vs eklemedim..
"inanır mısınız gelen yönü adı altında parelel ray çekmişler. bu hükümet ray yapmayı sizden öğrenecek değildir. millet sandıkta size ray yapacaktır. bu da böyle biline." muhtevalı kelime öbeğidir.
Televizyonda sesini duymamla beraber kanal değiştirdiğim boşbakan kişini dinleyen insanlarin kulaklarina yazik ya, vallahi bak. Ayrica siz 55bin dediniz biz de yedik zaten dimi, hi hi tabi.
yine dobra dobra konuşmuştur.

(bkz: enerji geliyorum demez)
yav he he denilesi konuşma.

izlemiyor ve dinlemiyorum ama neler dediğini tahmin edebiliyorum.
55 değil 550 bin kişi ile yapılan konuşmadır.

samanyolu haber tarafından her gün bir çelişkisi çıkarılacak konuşmadır.

ulan stv bile sizle dalga geçiyor amk bundan büyük rezillik var mı. *
Istanbul valisi tarafindan tescillenen belgelere gore 5.5 milyon kisiye yapilan konusmadir.
Melih Gokcek, toplanan kalabaligin Ankara semalarindan dahi gorundugunu teyit etmistir.
Kesin bilgi, yayalim.
istanbul'un tamamının katıldığı konuşma. yetmedi, yer ve gök ehli de konuşmayı dinledi. öyle etkileyici, öyle mübarek konuşmaydı. (#22816285)
Melekleri saymayı unutmuşsunuz la şakirtler 55 bin değil 55 milyara yapılıyor bu konuşma. Tövbe tövbe beni böyle konuşturuyosunuz günaha sokuyosunuz.
güncel Önemli Başlıklar