bugün

şunları söylemeyi bilecek kadar akıllı olmadıklarındandır: ben yapmam ki? Ben beceremem ki?

Yapamayan kadınlar her daim destek, ilgi vs görürken, kendi becerebilen kadınlar yalnız kalır, nasılsa o hallediyordur kafasında ilgiden yoksun bırakılır.

Sonra güçlü olacağım derken birden seyit onbaşı'ya dönüştüklerini fark ederler.
Hiç gerek yok. Zeka var ise, azıcık kullanmak gerekir.
Eğer ilişki açısından bir yalnızlık ise bu şayet erkekler sözde yanlarında güzel, akıllı, tuttuğunu koparan ve güçlü kadın isterler. Fakat olay teoriden yaşantıya döküldüğünde buna asla tahammülleri yoktur.
Siz, size destek olmasını beklerken veya saf ve içten duygularla yaklaşırken o her fırsatta bunu ya baltalar ya da en başından zaten hayatınıza dahil olmak istemez.
Bana da bir arkadaşım anlatmıştı yaaa
Kendilerini mesleki kariyerlerine verdikleri ve ikili ilişkilerine zaman ayırmadıkları içindir.
görsel
Yalnız kalıyor ki başarmış ve başarılı olmuş;

Bir kadın, ebeveynlerinden bağımsız düşünüp bunu fiilen uygulayabiliyorsa, etrafında devamlı sınırlarını terbiye eden bir erkek(sevgili/koca) yoksa, başarısını hazmedemeyen hemcinsleri yoksa daha kolay fokslaniyor kendine ve amaçlarına.

Dolayısıyla, özgür ve kurtulmuş bir beyin, bencilliğin getirdiği o hafiflik ile ilkel de olsa sonuca optimize olduğu için kendi'ne yatırım yapar.

Kendine yapılan her katkı, başarıyı kaçınılmaz hale getirir.

Biddi.
totoları arşa değecek kadar yüksekte olduğu içindir efendim.
Zirve tek kişiliktir. Başarılı olacağım diye tüm arkadaşlarını ezip geçtiği için yanında kimse kalmamıştır.
insan ilişkilerinde başarısız olmalarıdır herhalde.
yok öyle bir şey. o başarılı kadın çirkindir, o yüzden yalnızdır kendinizi kandırmayın...
Güçlü olmaları.
Güçlü kadınlar hep erişilmez uzaklıkta olduğunu gibi gösterişi yaptıkları için kimse erişemez ve Yalniz kalırlar. Keşke öyle yapmasalar da yalnız kalmazlar .
hem başarısız hem yalnız olarak çifte komboyla cehenneme gitmeyi umuyorum. moral düşürücü bi başlık.
Birçok yorumda bunun bir sorun olduğunu ve hatta sorunun kaynağının başarılı diye kabul ettiğimiz kişiden kaynaklandığı belirtilmiş. Etrafımıza dikkatlice bakarsak aslında bu kişilerin yalnız olmadığını, aksine bizlerin sahip olmadığını düşündüğümüz durumlara sahip olduklarından dolayı onları öyle gördüğümüzü ve bu kişilere yaklaşmaya çekindiğimiz için öyle düşündüğümüzü açıkça görürüz. Sorun diye ifade ettiğimiz konu tamamen bizim yetersizlik duygumuzdur. Halbuki bu insanlar mutlu ve bizlerin o konuyla ilgili bilmediği tatmin duygusu içindedir.
Yalnızlık sadece insanın kendisine çizdiği yollardan birisidir. Yalnızlığın başarı ya da başarısızlıkla alakası olduğunu düşünmüyorum. Oldukça başarılı olup mutlu bir evlilik / birliktelik sürdüren o kadar çok kadın var ki çevremde. Hem Çocuk da yapıyorlar kariyer de.
Başarılı olunca ben kimseye minnet etmem olayını abartmaları erkeklere benim sana ihtiyacım yok dersen ve bunu belli edersen soğurlar erkek fıtradır bu .
başarı daima kıskanılır. seni kıskanan ve haset güden kişiler senin yanında olmazlar. senin en iyi dostun kötü günde yanında olan değil senin mutluluğunu paylaşan insanlardır.