bugün

elma koklamak gibi saçma öneriler olsa da yoğun bilimsel çalışmalarım sonucu ereksiyonun da baş ağrısıda dahil bir çok hastalığın fiziksel etkilerini geçici süreliğine yok ettiğini keşif ettim.

başka öneri ve tecrübelerinizi bekliyorum.
(bkz: biyoenerji)
Diş olsa "cektir kurtul" diyeceğim ama yerine yenisi çıkmaz diye korkuyorum, yoksa bu kafayı nereden bulacaksın di mi?

Bilimsel olacaksa kolonya ile şakakları ovmak iyi çözümdür.
Nane yemek veya nane yağını alnınıza sürmek.
bilemedim keşke yardımım dokunsaydı.
Kafayı kökten kesmek olabilir.
baş ve işaret parmağı arasında bulunan palet kısmı bir süre diğer elinizin baş ve işaret parmağıyla sıkıyorsunuz.

çoğu zaman bende işe yarar.
basiniza bir tulbenti veya bezi filan hafif sikarak baglayin. gercekten ise yariyor.
Burnun üst tarafındaki kaşların birleştiği noktayı hafif şekilde sıkmak.
Kafayı yumruklamak.
(bkz: majezik)
sol elın ısaret parmagıyla bas baspak arasındakı bosluga sıkıca basmak.
Taş gibi kafam var derseniz buz gibi suyun altına sokmak. Özellikle benim gibi sinüzitten muzdaripseniz geçici olarak dindiriyor ağrıyı.
kesmek. kökten çözüm deneyin bak göreceksiniz ağrı mağrı hiçbir şey kalmıyor.
pharmaton. günde bir tane at bundan sonra hiç ağrımaz. ömrüm boyunca bir daha ağrımasın diyorsan "lsd" öneririm.
Arkadaşım başı ağrıyınca kafasına vuruyorduk belki buda bir çözümdür.*
kahve, evet.
bir fincan türk kahvesi iyi bir çözümdür.
kahvedeki kafein baş ağrısinı alıyor.
kütükle vurmaktır. şimdi yazarken fark ettim ben bel ağrısı diye okumuştum baş ağrısı imiş. ama işe yarar bence ondada..
gün içinde yetersiz su tüketimi de baş ağrısı yapabilir.
elinizin baş ve işaret parmakları arasındaki bölgeyi diğer elinizle bastırın.

biraz bekleyin ağrının azaldığını fark edeceksiniz.
ağrı kesiciden başkası yalandır kendimizi kandırmayalım.
Su dur su.
başı koparmak. evet.
once bir miktar su iciyoruz ama guzel bir miktar. bu esnada arada bir adet bunyemize uygun bir agri kesici alıyoruz. hemen sonrasinda normalde ictigimizden daha az sekerli olacak sekilde bir fincan turk kahvesi yapıyoruz ve yanina da bir sigara yakiyoruz. tum bunlar olurken de pek kimseyle diyalog kurmazsak, sessiz kalip kendimizi dinlendirirsek iyi olur.
(tabi tum bunlar siradan günlük agrilar icin gecerlidir. birgun bunuda arar konuma gelebilirsiniz. agrilariniz kronikse bir doktor kontrolunden gecmeyi ihmal etmeyin derim)
sinüzit noktalarına baskı yapmak. genelde sinüzitten oluyor bu havalarda. ona dikkat.