bugün

https://www.sozcu.com.tr/...forlugunu-yapmis-4423859/

Egemen bağış in ibb de park ve bahçeler müdürü olduğunu gösterir.
" daha neler duyacağız " serisinin ilkidir. zehir zıkkım olsun.
Cuma günleri “bakara makara” paylaşır allah affeder, millet zaten umursamıyor.
e işte adamlar o yüzden habire sayım yapıyolar ya...istanbullunun kanını emmişler yıllarca. sülük gibi kene gibi bişey bu, çok kötü yapışmışsa resmen ameliyat ederler adamı, bu sülük için çok kötü bişey olmakla birlikte, kanı emilen adam için çok iyi birşeydir.

belki de hastayı ameliyata hazırlamanın zamanı gelmiştir.
Allahsızlar.
Neye Gore kime göre?
Nereden bilelim böyle bir şey olduğunu. Veya dahası bu adam zaten maaşlı birisi niye park müdürü olarak yapılsın?
(#41393576) eldeki malzeme bu amk kime ne anlatıyorsun ki. bunların arkasına geçip şey yapsalar mesela sözcüde fox tv de bu olay haber yapılsa bunlar ona bile "siz ne karışıyorsunuz yaeaeaeae" diye çemkirirler.

ben bunu yazarken hemen alta da gelmiş başka bir tanesi * hayır bu haberleri sabah gazetesinde veya atv de falan görebileceklerini mi zannediyorlar ki sözcüyü beğenmiyorlar.
sözcü yazmış ben ikna oldum, sorgulamakla zaman harcamayacağım koyun muyum ben de sözcünün haberini sorgulayayım.
haberi açıp okumadan yorum yapan akpçocuklarını gösteren rezalet ötesi peşkeştir.
istanbul belediyesinin bütçesi nerelere harcanıyor, kim bilir daha neler çıkacak.
hiç kimse "siz ne karışıyosunuz?" falan diyemez, ayrıca, türkçe dersinde dikkat etmek lazım, okuduğunu anlama konusunda metne ilişkin soruları doğru cevaplayabilecek eğitim kapasitesine sahip olmak lazım, di mi canlarım benim?...

"sözcü" ne yazmış? chp milletvekili nadir ataman bir açıklama yapmış, ve sözcü o açıklamanın içeriğini yazmış...yani buradaki -sözlük cahillerine biraz türkçe dersi vermek lazım- "ana öğe" "ana özne" sözcü gazetesi diil chp´li milletvekili, buraya kadar mutabık mıyız?

devam- bre sözlük cahilleri- ...ana özne ne demiş? m.g. isimli adam 13 yıl ibb´den maaş almış, demiş.

burada özneyi sorgularız, nadir ataman diye birisi var mı? var. bu adam chp milletvekili mi? evet öyle...-çok mu hızlı gidiyorum? takip edebiliyo musunuz akçomarlar?- bu chp´li milletvekili böyle bir açıklama yapmış mı?...yapmış... bu konuya değinen sözcü dışında başka bir haber kaynağı var mı?...var...

al burada.

https://www.youtube.com/watch?v=n2vobd7FxUk

şimdi "türkçe" dersimizin sonuna geldik...bu durumda "sözcü yazmışsa" diyebiilir miyiz?..diyemeyiz.

hadi bakiim anca gidersiniz.
Hakkımı helal etmiyorum.
makarasını bile yapamadığım durum.

çünkü makara yapılamayacak kadar sinir bozucu bir olay.

makara demiş miydim?