bugün

mide ve karın ağrısını saymassak şu an yeni yeni atlatmaya başladığım hastalık. götü sağlama alın aman diyim. o göt korunacak.
2 gündür peşimi bırakmayan illettir. ishalle başlar. mideyi fena bozarsınız. sonra halsizlik, baş ağrısı devam eder. ishalden dolayı vücutta aşırı mineral kaybı doğuyor. bunu kapatmak için bol bol su içiyorum ama atlamadım hala. bilmiyorum ne olacak sözlük,fenalardayım..
insanın canına okuyabilen hastalık. 4 gündür çekiyorum bunu. halsizlik, kusma, baş ağrısı. sabah uyandığımda felç oldum sandım, bacaklarım tutmuyordu. doktor 3 ilaç verdi, midemde durmuyorlar ki onlarla iyileşebileyim.
gece karın ağrısıyla aniden uyandım. kusucam kusamıyorum. kıvran allah kıvran. neyse karnı ovalaya ovalaya biraz gözüm dalmaya başladı bu sefer de bulantiyla koştum banyoya. bi posta kustum. sabahı edene kadar canım çıktı. aniden yataktan fırladım kafayı da kapıya gomdum banyoya giderken.

şimdi hastanedeyim sözlük. tahlil sonucu bekliyorum.
yaşamayanların bilemeyeceği hastalıktır adamın ağzına sıçar.

eski domestos reklamlarındaki mikroptan aklınıza gelsin hani "kötüyüm ben kötüyüm" diyeni.
Sigara içmenin yararlı olacağı enfeksiyondur.
Ne günah işledim dedirten hastalık... Gece gündüz durmadan kıvrandıran hastalık... 4 gündür perişan etti ağrısız tek bir dakkam bile yok... Ağrıdan hüngür hüngür ağladın bile... Tedaviside yok bekliyorsun sadecd
Allahım...
sabah 6 da ağrıyla uyandım tüm karnım midem deli gibi ağrıyor ölüyorum sandım. Geçer diye sıcak su torbası ağrı kesici ne varsa yaptm ama yok daha da kötüledi ateşim çıktı ter dökmeye başladım acile gittik apar topar. ilaçları içince 7-8 saat aralıksız uyudum biraz önce uyandım yalnız hala halsizim sersem gibiyim. Ağrılarım geçti. Uykum yok ama gözümü açamıyorum tansiyonum düşük herhalde.
hastalık değil bu daha ölümcül bi şey.

sabaha karşı bir karın ağrısı ile uyanmama sebep oldu. beş kere falan kustum birkaç saat içinde. ishal ve baş ağrısından bahsetmiyorum bile. günde 2 litre tuzlu ayran 2,5 litre hazır su içmem tavsiye edildi, bakalım. 5 günde iğne ilaç. yalnız bir lokma yesem karın ağrısı başlıyor.
çakın reflor ü iyi geliyor.
Kaptığımı düşündüğüm, bakteri veya virüslerin sindirim sistemine yerleşmesi hadisesi.
ishal ve safra bulantısından imanım gevredi be.