bugün

metin 2.
Diğerlerini pek bilmem ama Knight online - hayat offline.
(bkz: uncharted 4 a thief s end) grafikleri efsane sabahlara kadar oynadığımı bilirim.
dota 2 olur kendileri.
Assassin's creed serisi.
Bağımlılık nedir hala bilmiyorsanız o zaman siz hala skyrim oynamamışsınız demektir. Ben böyle geniş bir oyun görmedim. Gözlük takma sebebim.
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege kesinlikle yapar.
genelde mmorpg türü oyunlardır. bu oyunlarda oyunun asla bir sonunun olmaması, her zaman yapacak yeni bir şeylerin olması, her zaman başkalarından daha güçlü olmak için imkanlar olması sebebiyle insanda bağımlılık yapar. insanın hayatını bitirebilir. yaşamsal fonksiyonlarını söndürür. sadece günde birkaç saat uyumak için bilgisayar başından kalkıp oynamaya devam edebilir insan. en bilinenleri için bknz: wow, ultima, knigt vb.
the witcher 3.
Gta san andreas.
(bkz: warframe)

(bkz: rising storm 2 vietnam)

(bkz: dead by daylight)

(bkz: battlefield 1)
yazılanların çoğu harekete vurduya kırdıya dayalı çocukumsu oyunlar.
yok mu şöyle gerçek strateji oyunları.
mesela tanklı tüfekli bir ordu savaşı ama öyle insanların birbirine bam güm ateş ettiği değil de orduyu ve silahlarını yönetip ülke işgal etme felan tarzında. ben bulamadım.
Cs 1.6 online benim popüler oyunum. Emirates ise en sık oynadığım server. Kesintisiz arkadaşlarla 36 saat civarı oynamışlığımız vardır. Hatta bizim kutsal Cumartesi programımız ofiste oturup 3 PC ile aynı server da oynamak.
oynamadığım oyun kalmamıştır.
pubgden 700, csden 250 dolar kazandığım olmuştur.
şu aralar apexe sardım.
bakalım predatör olup parayı kırabilecek miyiz.
Süper mario.
ruhaniyet aş.

Deneyin, sevebilirsiniz. ben kendim yapıyorum oyunu bizzat. Programlama dili becerimi geliştirmek için başlamıştım. boş zamanlarımda da devam ediyorum kodlamaya. aşağıda gamplay videosu var, youtube açıklamalarında çeşitli platformlar için indirme adresleri var.

oyunu deneyimledikten sonra da fikir ve görüşlerinizi bana iletebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=NvVF63dmSFQ
Zamanında 18 wos haulin bağımlısıydım.
(bkz: warcraft iii reign of chaos)
(bkz: warcraft iii the frozen throne)
(bkz: half life)
age of empires, fifa 2020, battle of tanks.
güncel Önemli Başlıklar