bugün

turkcell in "iğrenç reklamlar konusunda kimse elime su dökemez" hareketinin yeni halkası. emin adımlarla ilerliyorlar paşam.
"cevap cevap" kısmını söylerken reşitliğimden utandığım saçma turkcell reklamlarındaki saçma söz öbeklerinden sadece bir tanesi.
üüüüüüüüüüüüüüçten başka bişey olmayan reklamdan sonra olabilecek kötü reklamların iyisi .
oya başar tadında cevap verilesi hede.
(bkz: bağlanıyoruz anacım bağlan)* *
Anlayamadığım bir hızla rap müziğin reklam sektörüne girmesinin en güzel örneğidir.
yapmacıklık.
bir insanı sandalyeye bağlarken söylenebilecek söz olabilir.
(bkz: 404 error not found) *
anlamı şu olma ihtimali muhtemel yazı dizisi.

internet olmadan e-posta alıp veremezsiniz.

edit: üstünde 10 gün düşünülmüş diyorlar.
sarp apak di mi o? kardeşim reklam filmi çekiliyor orada. gözü kısıp malvari mimiklere bürünmek neyin nesi? tamam tamam anladık, ıssız adam seni de uyuz etti.

toplantıya kaldı tam on dakka, benim dosya hala laptopta diyor ya, deli oluyorum.
ula internet vızırtısı olunca çıktı mı verecek sana! yuh!
"cevap mevap" olsa gene o dandiklikte bir anlam ifade edebilecekken, "cevap cevap" olarak bomboş duran bir cümle.

o değil de, reklamdaki sarp apak'ın bir şeyi iki defa tekrarlama takıntısı falan mı var acaba nedir.
adını hatırlayamıyorum ama öyle bir hastalık var.
insanda 3g ye gıcıklık duyulmasını sağlayan reklam söz öbeği.(ben böyle cümleye..). ayrıca sarp apak , '' cevap cevap '' yerine ''cevap mevap'' deseydi hem türkçemizi katletmemiş olacaktı hem de bu kadar gıcık gözükmeyecekti gözüme.
güncel Önemli Başlıklar