bugün

adam kayıran uludağ sözlük'tür!
ayıp eden sözlüktür.

entryleri sözlük silmez moderasyon siler. o moderasyonun da bazılarına toz kondurmadığı kesin ama büyük ihtimalle senin entryleri format aykırılığından silmişlerdir.
öbür dünyada cayır cayır yanacak olan sözlüktür. iki elimiz yakanda sözlük!*
Hakkımı helal etmeyeceğim sözlük moderasyonudur. Çünkü cidden, sözlük silmez ki, moderasyon siler yani. Uludağsözlükte var mı ? Var. isim vermeyelim, silik olmayalım efenim.
ben son yaşadığım guiza facihasından sonra öyle şeylere inanmıyorum artık, zira yazdığım aynen şuydu "başlık: ben olsaydım beşiktaşı dağıtırdık benim entri: bütün sezon boyunca oturup sadece beşiktaşa gol atabilen futbolcu söylemidir, doğruluk payı olabilir.

işte bu entriyi sözlük formatına aykırı diye silmiş sözlüktür! kendileri bilir...
atatürk e, cumhurbaşkanına, vs. çok önemli isimlere her şey söylenebilirken, hatır belsına kıytırık adamlar hakkındaki entrileri silen sözlük...
galiba bu başlığa da el atmış "sözlük"tür. nitekim az önce sol frame'de entry sayısı 9 görünüyordu, şimdi 7'ye inmiş. *
(bkz: uludağ sözlük moderasyonu)
(bkz: kompüter lütfen cevap veriniz)
atatürk e, cumhurbaşkanına, v.s. en önemsenen isimlere çok şey söylenebildiği halde. kıytırık bir adamın hatrını kıramayıp, yazarını kıran sözlük...
bazıları derken kimler kastedilmiş bir muamma..

tabii burada bahsi geçen ya da ima edilen ben(fatal), lock vs. ise kesinlikle doğru.. maçan sıkıyorsa gir etnry.. hemen silerler o tozu, dostum çek arabanı buradan..

akıllı olun lan, taş arabaları!
birazdan tüm yazdıklarımı, yine, yeniden silecek olan sözlük.
sözlk moderasyonları da akp gibidir.
bir kısım kemalist olmakla suçlarken, bir diğer kısım cemaatçilikle suçlamakta. bir kısım galatasaraya toz kondurmuyorsunuz derken, bir kısım fanatik fenerli olmakla suçluyor.
tanım: terbiyesiz sözlüktr.
(bkz: sözlükten soğuma sebepleri)