bugün

hainlik, haince icraatlardan anlaşılır. yapılan icraatın halkın aleyhine olup, gizlilik içermesi gerekir. şahsın bildiğimiz pekçok icraatı halen daha gizlidir, ve bu gizli icraatların pekçoğu unutulmuş ve gündemden düşmüştür.

bi ara amerikayla yapılmış gizli 80 antlaşma konusu vardı mesela.

bu unutuldu gitti.

erdogan tek başına hain diildir, onların hepsi hain.
talibanla resim cektirmis, diplomasi olmayan, onune geleni hapse attirmis, yandas medyayi satin almis, ulkenin dort bir yanina kendi adamlarini atamis, ulkeye 3 milyon arap almis, ulkenin bircok yerine isidli yerlestirmis birisi vatan haini degildir de nedir?
Terörist ile aynı masaya oturup sayın diyen,ulkenin parasını Suriye ve Filistin gibi ülkelere harcayan birinden ne bekliyorsunuz ki.
doğru önermedir.

bunun aksini iddia edenlerin mutlaka bir çıkarı vardır, aksi halde beyinleri yoktur, varsa bile çalışmıyordur.
görsel

winter is coming. vatan hainliğinin cezası dünyanın her yerinde aynıdır. görseldeki gibi bir ceza olsa şu "ataput" "kamal" "alkolik" falan diyenleri bir görmek isterdim. yemin ederim ortalık anıtkabir önünde selfielerden geçilmez bugün atasına sövenlerin hepsi bizim ile atamızın ideolojilerini tartışır bizi eksik kalmak ile suçlarlardı. bizden daha çok kemalist daha çok laik olurlardı *

bu kadar da tutarlı insanlardır hani.. yol yaptı diye milyar milyar götüren adamın billurlarını yalarlar ama ülkeyi yokluktan var etmiş adamı ve yanında hayatlarını kaybetmiş atalarını beğenmezler..
namaz kılmaksa vatan hainliği
islam'a boyun eğmekse
hakk'ı bilip halk'a dönmekse
vatan hainliği!!
marmarayı yapmaksa
üçüncü köprüyü yapmaksa
yazın koca puntolarla
tayyip erdoğan vatan hainliğine devam ediyor
hala!

allahım çok seviyorum ben tayyip'i ya...

tayyip (kalp) ben
tayyip <3 ben

ekleme: sözlükte amma da üçüncü köprümüzü kıskanan ermeni varmış arkadaş!
görsel
kendi adina arapca twitter hesabi bile acmis. arap yalakaligini cok seven vatan haini.
Bunu diyen kişinin hainliğinden şüphe edilmeli esas. Bir sen akıllısın yüzde elli salak zaten, şu yapılan hizmetler vatan hainliğiyse evet vatan haini. Gazi'den çok çalıştı diye kıskanıyorsanız bilelim.
aksini iddia edenin ibne olduğu bir gerçektir.
sadece güneydoğu'da egemenliği PKK'ya bırakması bile bunu gösterir. Başta idris Naim Şahin olmak üzere tüm vatansever AKP'liler, AKP'yi terk etmelidir.
tayyib erdoğan bu vatanı en çok seven kişidir diye cevap verdiğim önerme sigarayı 7 liraya ingilizlerin sattığını öğrendikten sonra okumadığım yazınada şaplağı kondurdum. olum devlet kaç para vergi alıyor sigaradan haberin varmı?
BOP eşbaşkanı.

BOP projesi ne zaman Türkiye'nin menfaatinin tersini savunursa rte vatan hainidir.

Evet Arap ülkerinden sonra israil için bölünme sırası Türkiye'ye geldi ve Tayyip Erdoğan Kürt açılımıyla vatan hainliği sıfatını hak etmiştir.
tahminen öyledir tabii... hadi kanıt yok diye "tahminen" kelimesinin altını da çizelim. ama kardeşim, bu adam şaka maka bir yana "şerit halinde bilmem kaç yüz km uzunluğunda bir "sınır şeridini" "mayın temizlensinler" diye israil e vermeye kalktı. böyle 99 yıllığına falan... bizim internetteki arkadaşlar, sağolsunlar üşenmediler oturdular o "kiraya verilen" şeridin yüzölçümünü hesapladılar. hesapladıkları şey israil devletinin resmi toprağından daha büyük çıktı , iyi mi?...yani dünyada hangi devlet bir başka devlete böyle bir kıyak yaptı?..."kıyağın" da bu kadar büyüğüne dense dense "hainlik" denir, öyle değil mi?..."musa´nın çocukları" kitabının yazarı hala hapiste...niye hapiste? bilen yok. hayır adamın hapiste geçirdiği süre bugün itibarıyla 6 yıl falan. mahkemesi yok, hakkında verilmiş karar yok, o yok bu yok, ama o hala hapiste. neymiş tayyip hakkında "o tam türk değildir" diye kitap yazmış, neymiş, "onun karısının kökleri yahudilere dayanır, o kadın başörtü falan taksa da müslüman bile değildir" demiş. üstelik bunu derken "muhtarlık kayıtlarını" kaynak göstermiş. sen şimdi o "muhtarlık kayıtlarının" yanlış olduğunu söyleyebiliyor musun? kanıt gösterebiliyor musun?...gösteremiyorsun... demek ki doğru ki gösteremiyorsun, o halde o adamcağızı mahkemesiz falan yıllardır neye hizmetle hapsane de tutuyorsun?...

hadi bunları da geç, bak ben bunları sineye çekebilirdim bir yere kadar, ama resmen kameraların önünde "ben b.o.p. un eşbaşkanıyım" dedi ya, o anda benim için bitti. bop´u çünkü sadece ve sadece abd hazırladı, o planın içinde başka uluslararası hiçbir gücün parmağı yoktur. şimdi abd türkiye açısından bir "yabancı" devlettir. ve bir başka ülkenin başbakanı "yabancı" bir devletin hazırladığı bir plana "ben onun eşbaşkanıyım" diyorsa, o adam o devletin politikalarına hizmet ediyor demektir...öyle olmuş olmaz mı?...bal gibi de olur. yani demek ki "işin içinde iş " vardır. bak, muhsin yazıcıoğlu bir seçim öncesinde "elim" bir helikopter kazasına kurban gitmiştir, ve bir sonraki seçimde de aynı partinin adamlarına karşı bir "kasetler furyası" çıkmıştır...bunlar tesadüf müdür?...

çok örnek var, da aklıma şimdilik bunlar geldi.
' ağzı olan konuşuyor' cümlesidir. saçmalamayı bırakıp pazar gününe kadar beklenmesi gereken durumdur. halk iradesini sandıkta kullanacaktır.
çılgın türkleri okumuş dahi tespiti.
(bkz: baran 14 yaşında arkadaşları ona einstein diyor)
böyle ağır ithamlar ispat edilmek zorundadır,şayet sen ak partiyi sevmeye bilirsin,rte yi sevmeye bilirsin hatta başbakan olmasını hazmedemeye bilirsin,ama sana kimse elinde sağlam kanıt olmadan bir türk vatandaşını vatan hainliği ile suçlama hakkını vermez.askerdeyken çok hoşuma giden bir söz vardı,zoruna gitmesin.
atatürk'e hakaret etmiş olan birisi, atatürk ile dalga geçen birisi, türkiye sınırları içinde ancak vatan haini olabilir.
göte girebilecek bir başlık. zira her an siteye erişim engellenebilir, moda oldu zaten biliyorsunuz. şunu da belirtmek isterim akp'li falan değilim kesinlikle, ama şimdi biz burda devrimci, solcu falan takılıyoruz ya, ulan biz başa geçsek özgürlüğün anasını, eşitliğin babasını sikeyim der bizde aynı bokun lacivertini yeriz. entry eksilenecek biliyorum ama artık iç dünyanızla yüzleşin arkadaşlar. *
ne yazık ki tescili için erdoğanın iktidardan düşüp, ülke dışına kaçmasının engellenmesi gereken gerçek.
muhtemel ergen kemalist önermesi. hayır öyle ya da böyle, siz ne derseniz deyin yine yeniden başbakanımız olacaktır. nokta.
(bkz: vatan meclistir)
geri zekalının iftirasıdır, asıl millet iradesinin temsili olan kişiye hain diyen hainin daniskasıdır.
eğer buna gerçekten inanıyorsan; yani vatanı sattığından kanıtlarla emin olduğun bi adam ülkeyi yönetiyorsa ve sen muhalefet olarak gelip bunu sadece sözlükte protesto ediyorsan kusura bakma sen de ondan aşağı değilsin.
madem bu kadar vatanperversiniz çık karşısına tepkini göster, siyasete gir kendini bu işe vakfet, hiç bi şe yapamadın mı git vur adamı kurtar memleketini ya ...

(bkz: uludağ sözlükten vatan kurtarmak)
kesinlikle bir iftiradır. bir insanı kanıt olmadan bu şekilde nitelemekte namertliktir.
(bkz: olağanüstü iddialar olağanüstü kanıt gerektirir)