bugün

anormal bi durumdur. ve bu "bazı türkler" ne yazıkki bu sözlüktedir.
(bkz: rezerve)
(bkz: dişi yakarış)
alışılmışın dışında olan her eylem anormal gelir ki insana.
(bkz: uludag sözlkteki inci özentisi)
(bkz: çoğu türkün gayleri anormal görmesi)
durum bu kardeşim, doğruya doğru. hollanda değil burası.
kaos gl gibi derneklerin aktiviteleriyle, yavaş yavaş azalan bir durumdur.
o bazının içindeyim ağa, pek de memnunum hani. biz bazı türkler kadın ve erkeğin belirli organizasyonlardan sonra (söz, nişan, düğün) evlenmesine alışmışız. ya da aynı şekilde sevgili olup flört etmelerine. ne bileyim biz geri kalmışlara geri geliyor bu işte? sen ileri zekanla idare et bizleri. denilesi başlık. e dedim bile.
(bkz: sırp olsa)
türk olduklarınden değil normal olduklarından insanlığın amına koyulmasını anormal görmeleridir.
hepsini alınlarından öpmek istiyorum.
bu ülkede müslümanları bile anormal görüyorlar, gaylari görmeleri beni pek şaşırtmaz.
ki zaten herkesin tuttuğu kendine olduğu içün, yorum yapılmamalıdır.
gayet doğaldır. normal olan kadın ya da erkektir. oğlan ya da lezby değil.
bazı mı? ne bazısı ya, biz şu anda burada 14-15 kişiyiz bu başlığı okuduğumda koro halinde küfür ettiler. sen olmasını isteğin başlığı açmışsın be canım be. benim bildiğim dünyada hatta ve hatta dünyanın en serbest ülkelerinde dahi eş cinseller rahat değiller ki. sebebide çok açık normal değiller. ha gelelim canım ülkeme, ben sevgilimi koluma takarak rahatlıkla her yerde geze biliyorum. eğer sende bir gay olarak sevgilini koluna takarak geze biliyorsan. (tavsiye: çeliktepe, gültepe civarına sakın gelmeyin oyarlar valla.) gel bu başlığı aç ve istediğin kadar şaşır.
(bkz: hayal ile yaşıyor bazı ibneler)
(bkz: aşırı ön yargı)
Yanlış anlaşıldım efendim.Gay anormaldir.Bazı Türkler değil, Türklerin büyük bir kısmı anormal görür.O kadar güzel kız varken hatta "anormal" kelimesi gay için azdır bile.
Gaylik anormaldir tabii ki.Düzgün, normal bir tarafı yoktur.
gay olmak normal bir durum değildir, ancak bu, onları hor görmemizi, onlara saygı duymamamızı gerektirecek bir durum da değildir.
epey bir türk gay nedir bilmez ipne diyecen ozaman problem yok işin menfaat kısmını incelerler.
yakın bir zamanda "bazı" değil "tüm" olacak söylemdir.
anormal gelmesi normaldir. dolayısıyla bu türkler normaldir.

bu olayı şerefsizlik, namussuzluk olarak gören ve bu insanlara ibne diyen türklerdir hata yapan.
gayler dinen sapık olduklarından normal değil anormal olmaktadırlar. normal karşılamakta gaylik gibi bir sapıklıktır.
gayler anormaldir zaten. normal olanı dişi ve erkeğin birleşmesidir. buna mantığınız yatmıyor mu yani?

lakin gayleri dışlamak anormaldir, yadırgamamalıyız.
türklerin ata sporı yağlı güreş gibi dünyanın belki de en eşcinsel çağrışımlı sporudur. çok görülmemelidir.
kimin anormal olduğu tartışılması gereken konu...

şurada fıstık gibi hatunlar duruyor, hamşo bakmıyor, öbür tarafta yarak kürek var mı, onun derdinde...

arkadaş, bu mu normallik ya? "güzel"den etkilenmemek mi normal olanı?