bugün

Asansörden inen Ya da yanınızdan gecen bir erkeğin midenize bulantiyla karışık bir his birakmalaridir. O kadar iğrenç bir koku yayarlar ki hayvan Pazarı'nda gibi hisseDerek içinizden kufredersiniz bu tarz adamlara.

Kisacik saclariyla en fazla10 dk sürecek bir dusu almaktan acizdirler.
başlıkta da bahsedildiği gibi 'bazı' erkeklerdir.
günde iki dakikalarını ayırıp duş almadıkları için gerçekleşen durumdur.
geçen iett'de nefessiz kaldım bu durum yüzünden. 28t ile çapa'dan
beşiktaş'a gidene kadar öleceğim sandım.
Malesef bu durum ağırlıklı olarak erkeklerde ortaya çıkar.

--spoiler--
dikkat edin lan azcık kendinize,insanız lan biz herşeyden önce.
--spoiler--
hala sadece pazar akşamları duş alan erkeklerin kokusudur.
halbuki batıda böyle mi?
gün başına düşen duş sayısı 3-4.
ama bazı şeylerin alışkanlık haline gelmesi zor bizim ülkemizde.
bazı erkeklerin hala duş almaya üşenmeleri sonucu ortaya çıkan kokudur. sonra elin amerikalıları "kokuyonuz lan!" diye bik bik ötüyor.
böyle davranan kadınlar da var tabi.
sanki 7 aydır elleri suya değmemiş hissi yaratır.
duş almalarıda çoksey değiştirmiyor çünkü duştan sonra yine aynı kıyafetleri giyiyor yurdum erkeklerinin bazıları.
pis erkeklerdir.

havalar çok sıcak. insanız. haliyle terliyoruz. ama her gün yıkanmanız gerekiyor. yıkanmak. bildin mi? hani suyla sabunla gerçekleşen eylem. yıkandıktan sonra aynı kıyafetlerinizi giymeyin. ne anlamı kaldı o zaman yıkandığının? allahım yarabbim. temiz olan kıyafetler giy. ayrıca saçlarınız zaten kısacık. tut kafanı çeşmenin altına, sabunlayıver. ne olacak yani. mis gibim olur. hem ferahlarsın.

ayrıca ayaklarınıza pudra dökün. evet. bebek pudrası. parmak aralarına dökün güzelce. hadi bakim. temizlik güzel şeydir.
sigara ter üstüne siktiri boktan bir parfüm sürmez mi.dayanılmaz durmudur.
benimde duyduğumda midemi kaldıran bir durumdur. ama hep söyle düşünürüm, belki çok ağır bir işi vardır, bu sıcakta bizler ofislerimizde veya evlerimizde klimlarala çalışıyor iken o bu sıcak günlerde sokakta koşuşturuyordur. parasını böyle kazanıyordur. hergün duş alıordur ama fayda etmiyordur. ter kokmamak için önlemlerini almayı belkide bilmiyordur.
güzel kokanları daha bi değerli kılar. Kokladıkça koklayası gelir insanın içine çeke çeke.