bugün

bazen diyorum ki vur beline kazmayı gel bize bazı bazı.
sen hiç konuşmasan. diye devam edebilir, bu cümlecik.
Hayat dedigin nedir ki..?
yazarların o anki psikolojine göre tamamlanacak cümlelerdir.
tdk'dan bihaber olduğunu gerçekten kanıtlamış yazar. (#15029694)
Lanet şeytana!
bu adam da bir ışık hüzmesi görüyorum. entrylerine filan fazla bakmadım ama inşallah o ışık hüzmesi göte vurup ... göstermez, aklına vurur umarım.**
Evet bazen hatta sık sık diyorum ki,
kimse kimseyi kırmasa,
şu yalan dünya daha yaşanılır olurdu herhalde.
Bazen diyorum ki neyse ya ne desen olmuyor zaten.
8. nesil yazar arkadaşımız... hoşgelişler ola.

bazen diyorum ki 1983 yılında istanbul'da doğdu. ilk ve orta dereceli okulları istanbul'da okuduktan sonra, yüksek öğrenimini uludağ üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi iktisat bölümünde yaptı.

gençliğinde futbol da oynayan bazen diyorum ki'nin, okul takımına seçildikten sonra popülaritesi arttı; oradan da aynı hızla milli formayı sırtına geçirdi. ancak oyuna girmesiyle hakemin bitiş düdüğünü çalması arasında sadece 30 saniye olduğu için, arkadaşları onu milli futbolcu saymadılar. o da hırs yaptı, görükle kampüsündeki top sahasında efsane doksan dakikalar çıkardı. arkadaşları buna diyecek söz bulamadılar artık. onu kendi haline bıraktılar.

halen istanbul'da özel bir şirkette getir götür işlerine bakan bazen diyorum ki`, bir ara sanal alemde boy gösterdiyse de "sanalboy" olarak tanınmaktan hoşlanmadı. yeniden real aleme dönen kahramanımız, hiçbir şeyin bıraktığı yerde olmadığını gördü. artık sokakta, otlar üstünde, kampüslerde top oynamak için yaşı geçmişti. grup dağılmış, paul mc cartney kendi başına plak yapmaya kalkışmıştı. o da naapsın, yaralı bir kartal misali yuvaya döndü.

yani anlıycaanız koyu beşiktaşlıdır, hasta beşiktaşlıdır, ağır beşiktaşlıdır. dini ve siyasi görüşü hava durumuna göre değişir; hava açıksa elinde tesbihle dolaşır, hava kapalıysa putlara tapar. kahve de içer, bade de... öyle işte.

ondan sonra, kurda demişler ki, neden ensen kalın? ondan sonra o da demiş ki: kendi nickaltımı kendim girerim de ondan demiş. bu da bize ders olsun. nası bi ders? ilk ders...
hoş gelmişin gardaş.
ruh eşi diye bir şey gerçekten var mi.
bazen diyorum ki; gel gidelim, kaçalım buradan.
bu yazar (#15128122) bunu da yazdı.
bırak başlık açmayı, entry girmeyi,

sadece pm den sohbet et.