Advertisement

 1. 1.
  inandığım gerçeklik. artık bunun için kanıta ihtiyacımız zaten yok. ama hala daha tayyip'i savunan akp'liler için şunu diyorum: peygamberler bile cahilleri hak yoluna döndüremediyse, ben kimim ki?
  tayyip erdoğan: 9 yıl önce ssk'lı olan 9 yıl sonra dünyanın en zengin başbakanı olan "vatansatar" bir başbakandır.
  işte akp'li seçmenlerin kimliği, kişiliği:
  http://www.uludagsozluk.com/e/12041670/

  şu çılgın türkler'i okuyanınız var mı? orda sırf emperyalist köpeklere yaranmak için: bazı türk memurlarının; tütün fiyatlarını çok düşürdüğü ve yerli tütüncülerin aç kalmamak için kendi tütünlerini yabancılara sattığında, birden bire tütün fiyatlarını arttırarak, halka çok fahiş fiyattan satması ve yabancıların kar etmesi anlatılır...

  yani 5 liralık tütünü: türk tütüncüler 3 liraya ingilizlere satıyor. 3 gün sonra, ingilizler aynı tütünü 7 liraya halka satıyorlar. anlatabildim mi?
  işte tayyip'in de karadeniz derelerini özelleştirmesi ve çayın fiyatını geç söylemesi yüzünden; çayı çok düşük fiyata ingilizlere satan üretici meselesi buna o kadar çok benziyor ki:
  http://www.birgun.net/act...1&month=06&day=03
  tabii ki tek dayanağım bu değil. tayyip'in ne olduğu belli ki zaten.
  teröriste "sayın" kendi şehitlerine "kelle" diyen bir insan. halkını gerçekten seven bir başbakan çiftçisine "ananı da al git" der mi?
  35 -18 ... mackenzie
 2. 2.
  köküne kadar inandığım önermedir.
  5 -3 ... dogumgunu
 3. 3.
  iktidardan indiği gün gideceği yüce divanda tasdik edilecek durumdur.
  8 -3 ... sonsarkiyicalkemanci
 4. 4.
  (bkz: olağanüstü iddialar olağanüstü kanıt gerektirir)
  1 -10 ... entry baronu
 5. 5.
  kesinlikle bir iftiradır. bir insanı kanıt olmadan bu şekilde nitelemekte namertliktir.
  5 -16 ... utopik genc
 6. 6.
  eğer buna gerçekten inanıyorsan; yani vatanı sattığından kanıtlarla emin olduğun bi adam ülkeyi yönetiyorsa ve sen muhalefet olarak gelip bunu sadece sözlükte protesto ediyorsan kusura bakma sen de ondan aşağı değilsin.
  madem bu kadar vatanperversiniz çık karşısına tepkini göster, siyasete gir kendini bu işe vakfet, hiç bi şe yapamadın mı git vur adamı kurtar memleketini ya ...

  (bkz: uludağ sözlükten vatan kurtarmak)
  3 -7 ... pencuse
 7. 7.
  (bkz: vatan meclistir)
  geri zekalının iftirasıdır, asıl millet iradesinin temsili olan kişiye hain diyen hainin daniskasıdır.
  4 -7 ... nankorkedi
 8. 8.
  muhtemel ergen kemalist önermesi. hayır öyle ya da böyle, siz ne derseniz deyin yine yeniden başbakanımız olacaktır. nokta.
  2 -8 ... esmersever
 9. 9.
  ne yazık ki tescili için erdoğanın iktidardan düşüp, ülke dışına kaçmasının engellenmesi gereken gerçek.
  2 -2 ... woulq
 10. 10.
  göte girebilecek bir başlık. zira her an siteye erişim engellenebilir, moda oldu zaten biliyorsunuz. şunu da belirtmek isterim akp'li falan değilim kesinlikle, ama şimdi biz burda devrimci, solcu falan takılıyoruz ya, ulan biz başa geçsek özgürlüğün anasını, eşitliğin babasını sikeyim der bizde aynı bokun lacivertini yeriz. entry eksilenecek biliyorum ama artık iç dünyanızla yüzleşin arkadaşlar. *
  2 -7 ... burdaherseyvarmi