1. 1.
  Bazıları severken sosyal medyalarda, sokak ortasında veya herhangi bir yerde seviyorum aşığım diye gezerken bazıları da sessiz sessiz, içten içten sever. Tıpkı gece uyurken çocuğunun başını seven bir baba gibi.
  10 ... yazar kasa cok yazar
 2. 2.
  Bazıları da sessizliği sever.
  2 ... karetta karettalar da ucar
 3. 3.
  Sessiz sevmekle sevmemenin hic bir farki yoktur. Seviyorsaniz hissettirin biraz illa aşk olarak anlamayin bunu arkadas olarakta oyle. Seviyorsan hissettir hissetmiyorsa karsi taraf emin ol sevdiginin pek bi anlami olmuyo
  1 ... degisikadam06
 4. 4.
  bazıları sessiz sever
  ... degisikadam06
 5. 5.
  Sessiz sevenlerin sevdikleri de sessizce gider malesef..
  1 ... cilginhobbit
 6. 6.
  sessizlik insanı doğanın saf haliyle buluşturur o an sadece görme ve hissetme duyunu kullanırsın herşey doğaldır. gece saat 3 suları eyüp sahilde dolaşıyorsun, ne bir ses nede başka bişey sadece it kopuk birkaç kişi arabayla yoldan son hız geçiyor neyse bir banka oturuyorsun bacak bacak üstüne atıyorsun muhteşem bi manzara sokak lambaları denizden yansıyor ses yok denecek kadar az sigaranı yakarken bile çakmağın sesi çok fazla çıkıyormuş gibi geliyor. manzaraya karşı derin bir fırt çekiyorsun sigarandan, soğuk havayla birlikte nargile dumanı edasında duman çıkıyor, kendi nefesinin sesini duyabiliyorsun. ardından bir misafir yanına geliyor kahve rengi bir kedi sessizliği bozup miyavlıyor anlıyorsunki karnı aç dolaşıyorsun, ediyorsun en son bir yerden yiyecek birşeyler buluyorsun ve kediyle birlikte baş başa yemek yiyorsunuz. ardından kedi 2 lokma yedikten sonra kayboluyor sende vay aq aç değilmiş diyorsun ,halbuki kedinin yavruları varmış onlarla beraber geri geliyor sende diyorsun bu yemek onlara yetmez kendini yemeğini de koyuyorsun önlerine ve ağlayarak uzaklaşıyorsun. saat 6 olmuş arabalar çoğalmaya başladı. içinden geçiriyorsun artık buralar çok gürültülü olacak mutlu insanlar etrafta kahkaha atacak ben eve gidiyorum.eve giderken 2 tane serseri önünü kesiyor para istiyor yok .telefon desen zaten arıyacak kimsen yok o yüzden kullanmıyorsun. adamlar sinirleniyor 2 tane bıçak atıyor. baba yadigarı gümüş saatini çalıp gidiyorlar. sen bağıracak halin bile kalmamış sessizliğide bozmak istemiyorsun . bari ölecem sessiz bir yerde ölmek daha iyi diyorsun sırtını duvara yaslıyorsun hiç acı hissetmiyorsun .hayatın verdiği acıların yanında bıçak yarası elini kağıt kesmesi gibi ,neyse birden gök yüzüne bakıyorsun bir yıldız parlıyor sürekli ,gözün tam kapanacak biri başına geliyor noldu diye bağrıyor telefonunu alıp ambulansı arıyor arada bir birşeyler hatırlıyor gözün geri kapanıyor en son artık bir daha açılmıyor gözlerin. o da ne kendi bedenini sedyenin üstünde görüyorsun herkese bağrıyorsun ben burdayım diye ama seni gören yok elini karnına koyuyorsun artık kan felan yok o an anlıyorsun artık ebedi sessizlik seni bekliyor.
  -bu nick bi harika dostum.
  1 ... bu nick bi harika dostum