1. 41.
    Bu eleman dün başlıklarda millete “oo çocuğu” falan diye yazıyordu. Tam fetö tarzı bu. Bu ağır Küfrü edecek göz var ama dile getirecek/yazacak göt yok.
    4 -1 ... oberst
  2. 42.
    ak parti nin fetocularla mücadele etmemesi sonucu bu da serbest zamaninda fetoyu övüp fetullaha karşı çıkan chplilere dinsiz diyen bu fetocu niye serbest ak parti fetonun siyasi ayağı olunca normal

ama vakti gelince alayınızı içeri tıkacağız bu vatan ihaneti unutmaz.
    3 ... yazar cizer34
  3. 43.
    O değilde şimdi akp körtopal fetöyle uğraşıyor.akp gidince nolacak?chp desen zaten darbeyi akp yaptı dediği için gündeminde fetö olmicak ama kucağınada oturacak.nedim Şener'in dediği gibi akp dışındaki tüm partilerle görüştüm hiçbirinin fetöyle mücadele planı yok diyor.
    -1 ... kalahari 1
  4. 44.
    Arkadaş kurmay subay ya savaş ve düşman beğenmiyor.
    2 ... oberst
  5. 45.
    https://youtu.be/MFDGcvbp8-Q

alkolsüz şampanya patlatacağım .
    ... baris hemen simdi
  6. 46.
    şüphesiz akp ve fetö kol kola gezerken sözlükte fetö yü öven onlarca entrysi olmasına rağmen moderasyon tarafından halen daha sözlükte tutulması olayıdır.
    1 -1 ... baby shark
  7. 47.
    hangi ak partili aktroll fetocu değil ki şaşirtmayan durumdur.
    2 -1 ... yazar cizer34
  8. 48.
    Çok acayip durumdur.

Şimdi de sütten çıkma ak kaşık gibi ortalarda gezmesi.

Hâlâ "en çok ben biliyorum" diye millete ahkam kesmesi,

Diğer partililere ve partilere laf söylemesi oldukça komiktir.

E madem o kadar biliyordun fetönün kucağında ne işin vardı bre yezid derler adama.

Ama farkındaysan adama derler sana demezler.
    18 -2 ... fikri firar 3
  9. 49.
    sadece bu eleman olmamakla beraber doğrudur. birkaç tane daha var bilinen fetöcüler. şimdilerde g.tü deldirmemek için mi yoksa evvelden beri zaten çok yakın olduklarından mı nedir bilinmez en koyu akp liler olarak buralarda takılıyorlar. ağızlarından din kitap allah peygamber hak hukuk namus düşmüyor. ama bir tanesi mesela nonoş gibi entryler giriyor. diğeri anal fantezilerini yazıyor sürekli. tepki görünce de bizde insanız diyor. hakikatten tuhaf günlerden geçiyoruz. bu ülkeye en büyük kötülüğü yapıp ihanet edenler buralarda namus timsali ahlak timsali gibi gezip millete laf falan atıyorlar..
    14 -5 ... mel mel bakan gibson
  10. 50.
    Sorarsan fetöcü değildir, aldanmıştır!

işin garibi, bu tip bir yandan gözünün önünde gelişen olaylarda neyin ne olduğunu anlayamadığını iddia ederken, diğer yandan kıt ve saptırılmış tarih bilgisiyle atamızın dönemindeki olayların aslını esasını hepimizden iyi anladığını iddia etmektedir!

Klasik yobaz şizofrenisi işte...
    12 -4 ... rumeli71