Advertisement

 1. 1.
  --spoiler--
  beyler lavabo ne tarafta?
  --spoiler--
  3 -2 ... a c nucleary
 2. 2.
  (bkz: nefes alsın yeter) ister açık ister kapali..
  1 ... diablo1987
 3. 3.
  Git seviyorsan çıkma teklifi et kardeşim bize ne. Bizden ne istiyorsun. Allah allah...
  1 -2 ... kale3112
 4. 4.
  Türban bahane moda şahane ayakları bunlar. Ya açık ol ya kapalı. Üstü minare altı .... neyse.
  7 -1 ... kale3112
 5. 5.
  Zaten büyük çoğunluğu o türbanı bazı şeyleri daha rahat yapmak için kullanıyorlar. içmek mesela, sevgili mesela, sevişmek mesela....

  Ama bazıları da var ki bir erkek yetmiyor onlara... Evdekini aldatmayı seviyorlar yada. Hiç bir erkekle gözgöze gelmekten kaçınmıyor her türlü muhabbete açık oldugunu ifşa ediyor bazısı.

  Bazı kızlar nazlı oluyor mesela. Yakınlaşmadan önce biraz insan yerine koyulduklarını görmek istiyorlar.
  Birçok türbanlı sevgilim oldu. Ve onlar da odaya girer girmez dudaklara odaklanıyor sürekli kışkırtıcı hareket sergiliyorlar. Elletiyorlar, sarıyorlar heryerini öyle kışkırtıyorlar. Belki de toplumda çok tercih edilmeyişleri sebebiyle aç kalıyor olduklarından, belki de aileden intikam alma gibi görüyorlar, belki de yasaklı oldugu için günah duygusunu tatmak istiyorlar. Sonuç ne olursa olsun ateş 40a yükselip şeytanın kahkahalarını işittikten sonra üstünden inince hepsi bir kedi gibi miyavlıyor dibinizde... Hadi bir vefa öpücüğü kondur da sadece beni sikene kadar değer vermediğini göreyim dercesine yavşak yavşak hareketler sergiliyorlar.

  Sonra müptelası oluyor birçoğu. Üst üste 16-17 gün seviştigim eski türbanlı kankam vardı. Kız yükselirken öyle bir nefes alıyor ki bazen ölüyor sanıyordum. Nasıl yükseliyorsa zihninde artık.
  Bir de "bunlar ihtiyaç. çok büyük anlam yükleyip duygusallığa yer vermemek lazım" demişti o günlerde. Dışarıda kanka gibi takılıp eve girince birden dudaklarına yapışmak ağzına vermek falan muhteşem bir haz. Tam bir erkeğin Best hayali. Sorumluluk yok dırdır yok. Yarrağına tapan bir aptalı bulmuş sikiyorsun. Sonra aramızı bozdu bile bile. instagramdan falan sildi, utandı heralde.
  3 -11 ... picleme
 6. 6.
  çarşı karışmış.
  2 -1 ... serdarsl06