1. 1.
    Sivrice/Elazığ merkezli depremden sonra attıkları saçma twit ve entrylerle kendini belli etmeye çalışan gavat ruhlu gevşek orospu çocuğu kaypak ruhlu yavşaklardır.

Hala afet üzerinden prim kasmaya çalışan 20 yaş üstü palyaçolar, alagavatlar size sesleniyorum:
    Elazığda doğdum büyüdüm orda okudum hayatımın büyük bir kısmı doğu anadolu da kuzey doğu Day hattının olduğu bölgelerde geçti. Çok büyük depremler gördüm. Çok rezillik çektik. Depremin ne olduğunu çok iyi bilirim. Çok zordur öncelikle kendin hariç herkesi düşünmek zorundasındır. Evet soğuk yangın var bazı bölgelerde elektrik ve doğalgaz kesilip geldi. insanlar eksi yedi derecede pijamasıyla dışarıda. Bunu bile daşak konusu yapıp küçümseyen herkesin buradan ta soyunu sopunu sikeyim. O kadar çaresizim ve elim kolum bağlanmış ki. Oturmuşum aptal gibi burda kin kusuyorum.
    Soyunuzu sikeyim.
    6 -2 ... aka ulak
  2. 2.
    sadece deprem üzerinden değil siyaset, ekonomi, ilişkiler üzerinden de gayet güzel teşhislerin yapılabildiği göz önüne alınırsa sayıları baya bir çoktur.
    3 ... sonumuzneolacak
  3. 3.
    elazığ depremi ölü sayısı diye başlık açıp altına abuk subuk siyasi yazılar döşeyenlerdir.
    1 -3 ... inderex
  4. 4.
    Bazı orospu çocukları da, Elazığ’daki Kürt’ler gebersin diye tweet atmışlar. Böyle bir olay üzerinden de ırkçılık yapacak kadar kansız orospu çocuğu mevcut bu ülkede.

Allah belanızı versin ne diyeyim ki..
    7 ... goddesss of darknesss
  5. 5.
    yok Elazığ kürt yok Malatya Pütürge rte'ci yok şu kadar vergi yok bu kadar bağış, bre gavurun dölleri lan! zamanı mı ha? Hiç mi yüzünüz kızarmaz bu kadar mı aşağılık oldunuz bu kadar mı gamsız oldunuz. Ne ara bu kadar genişlediniz ne ara bu kadar gavatlaştınız. Yeter be sikerim ekonominizi de siyasetinizi de eleştirinizi de. Yardımınız olmuyor bari gölge etmeyin. Yardım edene engel olmayın. Hayatınız hep kelime yapmakla geçecek soyu düzük kanı bozuk soysuz piçler.
    3 ... aka ulak
  6. 6.
    Bazı insanlar felaketlerden beslenir. Lafın gelişi olarak insan olanlar.
    2 ... tea man