bugün

bayragi indiren adamin olmesidir. gop ta bayragiindiren adam cezaevinde intihar etmistir. fakat ailesi buna inanmamaktadir. bakin gorun, bi adamin bayragi indirmesiyle olmesine sebep olan o adam degil sizsiniz. vuran polisi falan alkislamalar. bi de bu adami savunan adamlara terorist damgasi basiyorsunuz. bak kardesim, sizin su siktimin bayrak sevdaniz yuzunden bir can gitti. bu terorist olsun, anne baba katili olsun. yine bir candir. oysaki, bayragi indiren adamin duygu ve dusuncelerini almadan cezaevine gondermek de sacmaligin daniskasi. adama bi sorun bayragi neden indiriyorsun. bi daha da kimsenin indirmemesi icin adama agir para cezasi kesersin. bi bayrak icin bir can feda olmamali. bu boyle olmamali. iyiki de ölmus diyenlere aciyorum resmen...
(bkz: türk bayrağını indiren şahsın intihar etmesi)
bokunu cıkarmamak lazım. önemli değildir.
--spoiler--
sizin su siktimin bayrak sevdaniz
--spoiler--

şimdi bu yavşak ibne silinmeyecek mi? silin gidip bu da intihar etsin amk. az dan az gidiyor iste. -2.
(bkz: bayrağı indiren şahsın g+tüne bayrak direğinin girmesi) daha çok istenilen eylemdir.
bok yoluna gitmek deyiminin canlı örneğidir.
Ulan o bayrak yüzünden dızım sakat benim yavsak herif, kolu bacağı olmayan sayısız gazıden ve binlerce şehitten bahsetmiyorum bile! Eger o şehitler Gazıler kanlarını o küfür ettiğin şanlı bayrak için doktulerse hata onu orda kafasından değil bacağından vuran polısındır! Diye nıtelendırılmesı gereken adam.

Edit: bu yasağı sılmezde benim entrymı sılersenız günlerce küfür ederim size bilin.
ne yazık ki siz bugün bilgisayar başında rahatça oturun, istediğiniz gibi yaşayın diye, çanakkale de şehit olan, savaşlar da gazi olan onca insanın hakkı var boş boş konuşmayın o zaman bayraklar insin ülke ne hale gelirse gelsin olayı olur. türküz biz önce vatan ! Geri de çocuklarını ailesini herseyini bırakıp bizim için gelecek için şehit olan herkesten allah gani gani razı olsun. bizi kimse bölemez ama osmanlı gibi içerden bölmeye çalışıyorlar.
http://www.piramithaber.c...-intihar-etti-h43399.html
Canı cehenneme.
güncel Önemli Başlıklar