1. 1.
  Olay, 25 Ekim günü Bayrampaşa Şehit Büyük Elçi ismail Erez Meslek Lisesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, iki öğrenci grubu arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma yaşandı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerinde okulda bulunan öğretmenler kavga eden grubu sakinleştirerek ayırdı.

  ÖĞRENCiLERDEN BiRi KURUSIKI TABANCAYLA GELEREK YiNE KAVGA ETTi

  Lise öğrencilerinin arasındaki yaşanan kavganın ertesi günü öğrencilerden birisi kurusıkı silahla okula geldi. Teneffüs zili çaldıktan sonra öğretmenin sınıftan çıkmasıyla birlikte ayın grupla yine kavga etti. Bağrışma seslerini duyan öğrenciler ve bir öğretmen sınıftan çıkarak kavgayı ayırmaya çalışsa da başarılı olamadı. 

  OKUL KORiDORUNDA KURUSIKI TABANCAYLA BiR EL ATEŞ ETTi

  Öğrencilerin kavgasında tekme ve yumruklar havada uçuşurken, yere düşen öğrenci, belindeki kurusıkı tabancayı eline alarak bir el okul koridorunda ateş etti. Silahın patlaması üzerine öğrenciler panik içinde sağa sola kaçıştı. 

  ELi SiLAHLI ÖĞRENCi GÖZALTINA ALINDI

  Eli silahlı öğrenci koridorda gezerek tekrar sınıfa girmeye çalışırken, öğretmeni ise onu sakinleştirmek için uğraştı. Bu sırada sınıftaki kavgaya karışan öğrenciler ise çıkmak istediği, fakat arkadaşları kapının önünde adeta barikat kurarak müsaade etmedi. Öğretmeninin uyarılarını dikkate almayan eli silahlı öğrenci ise tekrar sınıfa girmek istedi. Tam bu sırada koridora gelen mobil okul timleri öğrenciyi etkisiz hale getirerek gözaltına aldı.

  O ANLAR KAMERADA

  Okuduğu okula silahla gelen öğrenci elindeki kurusıkı silah ile koridorda terör estirdiği o anlar okulun güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, kavga eden grubu öğretmenler ve öğrencilerin ayırmaya çalıştığı, o esnada ise yere düşen öğrencinin eline silahı alarak ateş ettiği ve daha sonra sınıfa girmeye çalıştığı sırada polisler tarafından yakalandığı görülüyor. 

  Habere dair Video:

  https://www.google.com/am...orku-dolu-anlar-17430/amp
  6 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  bunlar hep çukur ve kurtlar vadisi izlemekten.
  12 -2 ... allahsiz kitapsiz tipsiz yazar
 3. 3.
  Öğrencinin ailesine en ağır para Cezası ve öğrencinin kendisine ömür boyu eğitimin yasaklanması, kamu sektörünün yasaklanması yaptırımları uygulanmalı.

  Bu anasını siktiğimin Z neslinin götü başı ayrı oynuyor. Ne lan bu liselerin hâli ? Paçanızdan mafyatik hayalleriniz akıyor arsız orospu çocukları.
  4 -4 ... agca
 4. 4.
  Ulkenin çoluk çocuğu bile psikopat oldu. Hemde kafir olan ülke müslüman edilip, en dindar dönemini yaşadığı iddia ediliyorken.
  2 ... huzursuz adam
 5. 5.
  Bayrampaşa...
  Biliyorsunuz ki yakın geçmişe kadar sağmalcılar cezaevi oradaydı.
  1 ... venus im pelz
 6. 6.
  bayrampaşa ve meslek lisesi kelimelerini görünce hiç şaşırtıcı gelmeyen hadise.
  3 ... kellim kellim layenfa
 7. 7.
  Meslek lisesinden sonrasını okumadım.

  Öğrenci değil orospu çocuğu yetiştiriyorlar oralarda..
  2 ... diablo1987
 8. 8.
  Hocaya dikkat edeniniz oldu mu ? Cocuğun elinde tabanca var o hala canını hiçe sayıp onu durdurmaya koşuyor hatta sonrasında sarılıyor aman oğlum diyor. Vay be...
  2 -1 ... kurmay albay
 9. 9.
  Okullarda zorbalık var mı sorusuna en güzel yanıt.
  Dikkat ettim bu kurusıkılı çocuğa 15-20 kişi birden dalmış.

  Çocuk belkide uzun bir süredir çoğunluğun baskısı altındaydı.
  Burası fen lisesi değil bütün meslek lisesi öğrencileri çakkal.
  Olayın olduğu gün kendisini sürekli ezen zorba çoğunluğa başkaldırmaya karar vermiş olabilir.

  Düşünün belli bir grup öğrenci sizi sürekli aşağılıyor dövüyor ancak sizi bunlardan koruyan hiçbir makam yok. Ne öğretmen ne müdür ne de polis.

  Ezile ezile çıldırmış ta olabilir.
  Gördüğüm kadarıyla okulun içinde direk silah sıkarak saldırmıyor. Uzunca bir süre toplu dayak yiyor.

  Kendini korumak için bu yola başvurmuş olabilir.
  2 ... gedikpasa
 10. 10.
  Çukuru az izlesin
  Alın size vartolu sadrettin.
  Alın size yamaç koçovalı.
  ... lenova