1. 1.
    Kafama takılan soru.
    2 -4 ... eflathun
  2. 2.
    Öpmeli tabi ki.

Soru bile değil bu.
    1 -1 ... narcissistic
  3. 3.
    babamla annem ikisi birbirinin elini öpüyor ama ben kocamınkini öpmem.
    7 -7 ... sezenist a feminist
  4. 4.
    KARI KOCA ARASINA GiRMEYiN iSTEDiĞi YERi ÖPER.
    6 -1 ... ulusafsata
  5. 5.
    Öpüyorum ama bayram diye değil sırf goygoyuna. sonra da hani bayram harçlığı diye para istiyorum. büyük diye, saygıdan falan öpmüyorum yani. o sebeple öpmem şahsen. 4 yaşındaki kızım da ara ara gelip aklına estikçe bayramın kutlu olsun diyerek elimi öpüyor. sonra da kendi elini uzatıyor sen de bayramımı kutla diye. eh yapıyoruz biz de tabi.
    4 -2 ... sizofrenkarinca
  6. 6.
    al al yanaklardan ve köfte gibi duduşlardan öbmek varken gerek yoktur. isteyen öpsün tabi harçlığı kapar en azından.
    7 -1 ... mel mel bakan gibson
  7. 7.
    Evet tabi kide öpmeli yada kesinlikle öpmemeli gibi bir şeyin söz konusu olmaması lazım. insanın kendi iradesiyle karar vereceği bi durumdur. Hanımım öpüyor. öyle görmüş saygı ve sevgisinden.
    1 ... redkidin delikli golgesi
  8. 8.
    Yine bir bayram öncesi. Yine tepelerimizin tasını attıracak bir soru.

Genellikle erkek evin reisi olduğu için öpülmesi gerekir cevabı verilen sorudur.

Ancak günümüze baktığınızda evde hem erkek hem kadın çalışıyor ve eve para getiriyor. Ama ev işlerini yine sadece kadın yapıyor. Boyle düşündüğümüz zaman artık evin reisi kadındır diyebiliriz.

O zaman soruyu söyle değiştirelim;

'Bayramlarda erkek karısının elini öpmeli mi

Bana kalırsa cevap yine hayır. Siz evlisiniz yahu. Ne diye birbirinizin elini öpesiniz.
    2 -2 ... ladylemon
  9. 9.
    anlayamadığım bir ayrıntı var. el öpmek kötü mü veya küçük düşürücü mü?
    2 -1 ... mr rakim
  10. 10.
    senede iki kere de öpsün. canı mı çıkar.
    1 ... teflon