1. 1.
  allahtan belediyeler böyle düşünmüyor.http://kelebek.hurriyet.c...r/5324447.asp?yazarid=105
  ... hazar
 2. 2.
  (bkz: halk plajlara hucum etti, vatandas denize giremiyor)
  1 ... imhotep
 3. 3.
  gezip dolaşamayan insanlar için kaçırılmaz fırsattır. herkes değil, yolu uzak olanlar, işten güçten başını kaldıramayıpta gezemeyenler vede parası yetmeyen insanlar yararlanmalıdır, kalabalıktan sıkılan insanlar, halk otobüslerine, minibüslere, cengiz semercioğlu tipindekilerde taksiye binebilirler.
  3 ... serander
 4. 4.
  bedava diye herkesin toplu taşıma araçlarına dalması sonucu ezilerek ölme tehlikesi geçiren bir kimsenin 'ben akbilimi kullanmaya razıyım' sonrası cümlesine katacağı sözcük grubu.
  ... sour cherry
 5. 5.
  kalabalık,sıkışık toplu taşıma araçlarında bayramlıklarıyla seyahat etmek zorunda kalan,hatta yer bulamayıp binemeynler insanlarımızın bolca kullandığı cümledir.ama asıl gerçek gözden kaçmaktadır.ücretsiz olsun veya olmasın elbet bu insanlar,gelenek şeklini almış bayram ziyaretlerini gerçekleştirecekler ve bunun için o toplu taşıma araçlarını elbet kullanacaklardır.tabi ki ücretli olsa başıboş çocuk kalabalığı ve bu kadar insan olmayacaktır ama yine de insanı çileden çıkartan bir kalabalık olacaktır.o yüzdendir ki çocuklar dahil herkes parayı dert etmeden bayram günleri gezebilsinler ve ziyaretlerini yapabilsinler ücretsiz araçlarla
  1 ... rosemary
 6. 6.
  kuşkusuz her özel halk otobüsü şöförünün isyanıdır.
  (bkz: işler kesat)
  ... wakabayashi genzo