1. 1.
  7 tane çocuk birer tane aldılar sonra baktılar güleryüzlüyüm avuçladır ve tabakta kalmadı.baktim köşede bir çocuk almamış dur sana getiriyorum dedim ve içerden çocuk şekerini değil misafir şekerini tuttum.diğerlerine büyük bir ders verdim.ne anlamaları gerek buradan bilmiyorum.
  2 ... muzlugofret
 2. 2.
  yedi çocuk olarak güzel bir bayanın kapısını çaldık. nazikçe birer birer alırken kadın daha fazla alabilirsiniz diyince arkadaşlar avuçladılar. çocuk şekeriydi bunlar ben almadım. kadın benim almadığımı görünce ve çocuk şekeri kalmayınca misafir şekeri getirdi. onu da ben avuçladım. sonra diğer arkadaşlarla dışarıda kardeş kardeş bölüştük. çocuklar için aldığı bayat basit şekeri beğenmemiştim. çocuklar için bayat basit şeker alma ne amk...
  2 -1 ... deli hasim
 3. 3.
  7 çocuk olarak güzel bir bayanın kapısını çaldık. nazikçe birer birer alırken kadın daha fazla alabilirsiniz diyince arkadaşlar avuçladık. Grubun safı almayı unutmuş. Ona misafir şekeri tuttu kadın. Bunu gören biz de o çocuğu tehdit ederek elindeki şekerleri alıp kendi aramızda paylaştık.
  2 ... golgebeyi
 4. 4.
  Bu sene kimse kapiyi calip seker istemedi. Gözlerim her sene bi duzine gelip seker birakmayan cocuklari aradi ilk defa. Nerelerdesiniz?
  5 ... louisa clark