bugün

zall a ve tüm modlara atıgım mesajtır.

bari bu bayramda kafirsiz sevaplı bir bayram geçirelim. abdestsiz insanları sözlükte görmek istemiyorum.
çaylak olsun ateistler komunistleride toplanıp dövelim.. ayrıca bayramda gusül abdestsiz yazarlarada topluca ayar verelim.
(bkz: akp yle çoşan ezik tayfası)
(bkz: ateistin dini günlrde tatil yapmsı eşitliğe aykırı)
(bkz: ateistlerin dini bayramlarda tatil yapmasi)
keyfi bir uygulama talebidir. nihayetinde kimin ne kadar ateist olduguna kim karar verecek? ateist olmadigini, bir dinin (mesela muslumanlik) inancli neferi oldugunu soyleyenler karar verecek. peki ama, bu adamlarin/kadinlarin ne kadar inanc sahibi olduguna kim karar verecek? bunu allah'tan baskasi bilemez, oyle degil mi? o vakit allah'i mi cagiracagiz sozlugun moderasyonuna? yada moderasyona ilahi kudret mi bahsedilecek?

adama sormazlar mi, peki arkadas, sen bayram suresince neden takilmiyormusun baska alemlere, (gunaha girmemek adina mesela), tipki ramazan'da icmeyen bazi ortalama inancli insanlar gibi. kur'an bile demiyor mu, "kafirleri, hristiyanlari, vs. haram aylar bittikten sonra oldurun" diye. uc dort gun sabret, turbesozluk kurbansozluk gibi mekanlarda ruhunu arit, bayram gecer gecmez yine gel don basla sanal cihadina.

"hep kendine musluman olmak" boyle bir sey herhalde...
zall'a mesajlar atıldığına göre zall bu caminin imamı rolünü mü üstleniyor burada? sanırım böyle birşey oluyor. başlığı açanda ezanı abdestsiz okuyan müezzin.
(bkz: bi siktir dedirten başlıklar)
sözlükteki yazarları sınıflandırmak adına açılan, gereksiz bir başlık.
bu başlığa göre, biz Türkçü olarak ben de 29 ekim, 18 mart, 23 nisan ve 19 mayıs'ta sözlükteki kürt, ermeni,rum,bulgar,çerkes,laz, abaza, gürcü, lezgi, acar, pomak, bulgar, arnavut ve her türlü azınlığa mensupların çaylak olması, hatta oy dahi kullanamamasını istiyorum desem. olur mu?
kooy, koy sataniste, koy putpereste, koy ateiste.
kooy, hepsi g.t olsun,
kurban bayramı mubarek olsun.

tezahuratıyla destek verdiğim kampanyadır.
(bkz: komunistlerin kafir olması)
(bkz: ahahah ben buna gülüyorum ya)
(bkz: ironi diyorum ve arti oy veriyorum)
geriye kalan günlerde de, gerici, faşitst, liberaller çaylak olacaksa dünden razı olduğum kampanyadır.

mübarek gününüz ise gidin doya doya kutlayın, zorla tahrik etmeyin insanları.
(bkz: Komünistlerin din düşmanı sanılması)
(bkz: insanlarımızın bilgilenmemekte ısrarlı olması)
komüinistlerin dinsiz zannedilmesi sonucu ortaya cıkan istek.
(bkz: bayramda müslüman yazarların moderatör olması)
hatta onlara çaylaklık da yetmez,bayramda zirve yapıp topluca katledelim hatta hızımızı alamazsak abd'deki kulelerden bikaçına dalalım derim ben
müslümanlık bize bunu söylüyor zaten,değil mi ya?
1 mayıs vs gibi günlerdede dinciler çaylak olsun hatta ölsün. var mı böyle bir şey? diye çıldırmaya sebebiyet veren dinci söylemi.
(bkz: yobazlar yeryüzünden silinsin)
yapılmışı var.
(bkz: ihl sözlük)
- ali sami beyler de eşleri ile teşrif etmişler... buyurunuz efenim, hayırlı bayramlar...
bayramdan sonra komünistleri ve ateistleri din "düşmanı" sananları dövelim zirvesi düzenleyeceksek neden olmasın...
diğer günler de müslümanlar çaylak olacaksa kabul edeceğim teklif.
bayramlar küs olanların barıştığı, milletin bir bütün olup birbirine yardımda bulunması ve kaynaşması içindir. ancak gelin görünki bunu bile anlamayıp insanlar arasına nifak sokmaya çalışıyorsunuz yobazcıklar.

müslümanlığın yüzkarasısınız.

(bkz: yetişin yobazlar kontrolden çıktı)
(bkz: heryerde çarşı)
istemeyen çeker gider efendim... akla bizde bayramlar dışında sözlükte dinci yazar görmek istemiyoruz kampanyasını getirir. *
erken gelen edit= bazı arkadaşlar çok hayalperest, cehennem arkaplanı falan gibi yorumlar yapmış, kendisi gidip görmüş heralde nasıl bir yer olduğunu... bir iki fotosunu atarsa sevinirim...