bugün

akp burdur milletvekili.
milletvekili olmadan önce dişçilik yapmaktaydı.

edit 2014:

ankara'dan tanıdığım vekildir. sosyal araştırmalar yaparken daha da iyi tanıdım.

meclisteki kavgada bileği incinmişti. divan katipliğinde otursaydı bunlar başına gelmeyecekti. elindeki bandajı ankara'da çıkarıp, burdur'a gelince özellikle açılışlarda, ilçelerde tekrar takılıyordu o bandaj. bilemem belki acıyordur da takıyordur. ama göze sokarak ajitasyon yapmak pek de doğru değil.

kendi partisinin adayı seçilmedi diye şehrine(burdur) yatırımın artık zor geleceğini söyleyen küstüm oynamıyorum siyasetçisidir. bir vekil iline hizmet etmemek için diretir mi? hükümetin yatırımlarını belediyeye yedirtmem demiştir. bucak ilçesine yatırım yaparken daha çok görürüz artık. güya "bakın seçmediniz bizi, bucak seçti onlar hizmeti görüyor." tavrı bekleniyor. seçmeni "yatırımlar biter" tehdit hamlesi geri döndü, bu oyun görüldü. onu, belediyeyi daha çok sıkıştırırken, asılsız haberler yaparken daha çok göreceğiz.

burdur mehmeh akif ersoy üniversitesi'nin dağı başına yapmak gibi dahiyane(!) fikir kimindi acaba? tüm şehir biliyor. bir tapu kayıtlarına bakmak lazım. acaba önceden o arsalar kimindi ve kimin oldu. bu ülkede sebepsiz zenginleşme önemli bir konu.

2019 yerel seçimlerinde belediye başkanı olmak için her fırsatı kollayacak kişidir. özellikle sol belediyeler, komünizm, işte chp, eskiden de bir şey yapamadılar, bakın 5 yıl geçti şunlar bunlar yapılmadı diye kontraları bekleniyor.

dakika 1 asparagas 1:

görsel

böyle bir icraat zaten yok da "komünizm gelecek" propagandası nedir yahu? Çağ dışısın ey vekil, anca karala! çok icraatın var ya...
ne hikmetse, burdur mehmet akif ersoy üniversitesi öğrencilerinin tamamına kandil tebriği maili atabilmiş ak parti milletvekili. bir tesadüf olabilir mi, yoksa tamamıyla okulun öğrencilerin maillerini böyle bir siyasi propaganda aracı olarak kullandığının göstergesi midir?

mailin tam metni budur:

Sevgili Peygamberimizin dünyayı şereflendirmesinin yıldönümü olan Mevlid Kandili'nin bütün insanlığa rahmet ve huzur getirmesi temennisiyle, aziz milletimizin ve sizlerin Mevlid Kandil'ini tebrik ederim.

Bayram ÖZÇELiK
Burdur Milletvekili
TBMM Başkanlık Divanı Üyesi
AK Parti MKYK Üyesi

iş Tel : 312 420 64 20 -21
Fax : 312 420 66 53
Mecliste tek yaptığı işin Mehmet Akif'in ölüm yıldönümünde ve istiklal Marşı'nın kabulünün sene-i devriyesinde bu konularla ilgili konuşma yapmak olduğu kanaatinde olduğum Ak Parti milletvekili..
3 dönem burdur milletvekili oldu. ama şehre ne katkısı oldu? koca bir hiç.

bir ara ruhsal bunalım yaratan şarkılar yasaklanmalı diye tbmm'de konuşmuştu.

mehmet akif ersoy üniversitesi'ni dağın başına yapılmasında katkısı olan isim. üniversite yapılmadan önce o civar arsaları kapattığı iddia ediliyor. ki bunu bütün burdur biliyor. lakin kendisi bir çakıl taşım dahi yok diyor. evet her yer benim diyecek hali yoktu ya...
Seçim çalışmaları sırasında ziyaret ettiği CHP il binasında tartıştığı gencin boğazını sıkmış millet vekili.

https://www.sozcu.com.tr/...onra-ozur-diledi-2464607/
güncel Önemli Başlıklar